جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

آخرین برنامه های مسابقات تنیس روی میز كشور

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 22 آبان با حضور سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز به آخرین اخبار و رویدادهای این رشته ورزشی پرداخت.

1397/08/23
08:34

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان حسنی، سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز پیرامون مسابقات تور جهانی اتریش كه نوشاد عالمیان و امین احمدیان در آن شركت داشتند؛ اظهار كرد: هفته گذشته نوشاد عالمیان همراه با امین احمدیان كه در لیگ اتریش بازی می كند؛ در رقابتهای تور جهانی اتریش حضور داشتند كه یكی از 6 تور معتبر جهان با نام تورهای پلاتینیوم است و تمام بازیكنان خوب دنیا حضور دارند. این مسابقات از دور اول تك حذفی بود و 251 هزار دلار جایزه نقدی داشت. 177 بازیكن از 45 كشور جهان در این رقابتها شركت داشتند. نوشاد عالمیان در دور اول استراحت داشت و در دور دوم مغلوب حریف مجارستانی شد. امین احمدیان نیز مغلوب بازیكن فرانسه شد.
وی درخصوص وضعیت برادران عالمیان گفت: نوشاد چند سالی است در تیم پتروشیمی بندر امام در لیگ بازی می كند. نیما نیز دو ماه پیش قراردادی یكساله با لیگ برتر فرانسه منعقد كرده و هم اكنون در فرانسه حضور دارد.
حسنی در رابطه با مسابقات مهم تنیس روی میز كشور اعلام كرد: از فردا مسابقات هوپس در رده سنی 10 و 11 سال در بخش دختران در قم آغاز می شود. از اول تا چهارم آذر ماه نیز المپیاد استعدادهای برتر كشور در بخش پسران با حضور 31 استان در اصفهان و چهارم تا هفتم آذر نیز در بخش دختران با حضور 30 استان در كرج برگزار می شود.
وی افزود: 29 آبان ماه، بیست و هفتمین دوره لیگ برتر تنیس روی میز مردان كشور آغاز می شود و برای نخستین بار تیم منتخب تركیه نیز در لیگ ایران شركت دارد. تیم بانوان ما نیز در پلی آف لیگ تركیه حضور خواهد داشت. این اتفاق از نظر فنی به ارتقای سطح كیفی بازیكنان ما كمك خواهد كرد. مرحله نخست مسابقات لیگ از 29 آبان تا اول آذر با حضور 10 تیم برگزار می شود. البته تركیه در رده بندی لحاظ نخواهد شد. ممكن است تیم تركیه در مرحله حذفی شركت نكند. اگر هم شركت داشته باشد و صعود كند؛ تیمهای پنجم و ششم هم وارد مرحله حذفی می شوند تا اجحافی به تیمهای ایرانی نشود.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 22 آبان با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)