جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

آغاز لیگ برتر تنیس روی میز مردان كشور

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 29 آبان با حضور سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز به موضوع لیگ برتر تنیس روی میز پرداخت.

1397/08/30
08:29

به گزارش رادیو ورزش؛ بیست و هفتمین دوره لیگ برتر تنیس روی میز آقایان با نام "جام شهدا" از سه شنبه 29 آبان ماه در آكادمی تنیس روی میز امیر احتشام زاده واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز شده است.
پیمان حسنی، سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز پیرامون این مسابقات اظهار كرد: ساعت 6 بعد از ظهر امروز مرحله اول این مسابقات آغاز می شود. امسال لیگ برتر بطور متمركز در 4 مرحله و پلی آف آن در 2 مرحله برگزار می شود. همچنین تیم منتخب تركیه نیز صبح امروز وارد ایران شد. ساعت 6 بعد از ظهر مسابقه حساس پتروشیمی، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و تیم منتخب تركیه از شبكه ورزش پخش می گردد.
وی ادامه داد: در هر دور 4 مسابقه بطورهمزمان برگزار می شود. پنجشنبه عصر 5 دور از مرحله اول این مسابقات برگزار می گردد. 4 دور باقیمانده از مرحله رفت، چهارم و پنجم دی ماه در ماهشهر برگزار و مرحله رفت تمام می شود. مرحله بعدی كه برگشت خواهد بود در تهران برگزار می شود.
حسنی اعلام كرد: تیم پتروشیمی با تركیب نوشاد عالمیان، افشین نوروزی، امین احمدیان، 3 بازیكن تیم ملی بزرگسالان و امیرحسین هدایی نفر اول مسابقات تور ایرانی ماه گذشته، در این رقابتها حضور دارد. تیم تركیه هم نفر اول و دوم رنكینگ جهانی بزرگسالان و نفر اول و دوم رنكینگ جهانی جوانان را در اختیار دارد و بازیهای جذابی را شاهد خواهیم بود.
وی درخصوص تیم ملی و لیگ بانوان بیان كرد: بانوان ملی پوش تنیس روی میز چند روزی است كه در اردوی آماده سازی جهت شركت در مسابقات اپن بین المللی فنلاند كه از 15 تا 18 آذر برگزار می شود؛ بسر می برند. مسابقات لیگ بانوان نیز 22 و 23 آذر با حضور 8 تیم در 4 مرحله برگزار می شود.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 29 آبان با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)