جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

انتخاب تیم ملی تنیس روی میز برای مسابقات جهانی مجارستان

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 6 آذر با حضور مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز به آخرین اخبار و اطلاعات این رشته ورزشی پرداخت.

1397/09/07
08:53

به گزارش رادیو ورزش؛ مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز پیرامون مسابقات جهانی تنیس روی میز كه در مجارستان برگزار خواهد شد؛ اظهار كرد: مسابقات جهانی تنیس روی میز در انفرادی، دوبل و میكس دوبل در سالهای فرد میلادی برگزار می شود. این مسابقات یكم تا هشتم اردیبهشت ماه در بوداپست مجارستان برگزار خواهد شد.
قارداشی گفت: بنا به پیشنهاد مربیان تیم ملی و بخش فنی، ماه منتهی به اعزام باید اسامی تیم را اعلام كنیم و نفرات اول و دوم رنكینگ جهانی و اول و دوم رنكینگ ملی به عضویت تیم ملی در خواهند آمد.در بخش بانوان نیز به این جمعبندی رسیده اند كه این روش اعمال شود.
قارداشی درخصوص كارساز بودن برگزاری المپیاد استعدادهای برتر تنیس روی میز برای پشتوانه سازی بیان كرد: در مجموع اقدام مثبتی بود. هر كار اجرایی نواقصی دارد كه بعد از اجرا و مذاكره برطرف خواهد شد. موافقین و مخالفینی هم دارد كه البته مخالفین انتظار هماهنگی و رفع نواقص را دارند. در ضمن رشته ما هم جز معدود رشته هایی است كه همیشه استان غائب ندارد.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز اعلام كرد: در 9 آذر برای اولین بار بازیكنان ما به مسابقات قهرمانی جوانان جهان كه در استرالیا برگزار می شود؛ اعزام می شوند. چون در سالهای اخیر تیم ملی جوانان ما با ارتقا از رتبه 52 به 7 دنیا رسیده و جز 16 تیم برتر دنیا قرار گرفته است. همزمان تیم دختران هم برای كسب سهمیه المپیك به تورنمنت بین المللی فنلاند شركت می كنند. از آنجا كه كسب سهمیه المپیك سختتر شده است. ما باید برای نفراتی كه شانس كسب سهمیه دارند؛ هزینه كنیم و آنها را در تورنمنتهای بین المللی شركت دهیم.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 6 آذر با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)