جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

قهرمانی تنیس دو نفره دختران در مسابقات غرب آسیا

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 20 آذر با حضور فرشید صفتی، مدیر تیمهای ملی تنیس به موضوع مسابقات تنیس زیر 13 سال غرب آسیا كه در اردن در حال برگزاری است؛ پرداخت.

1397/09/21
10:03

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا از روز سه شنبه 13 آذر ماه با حضور 10 كشور و به میزبانی اردن آغاز شده است و به مدت دو هفته ادامه دارد. رومینا زینالی از استان آذربایجان غربی ، درسا چراغی ، امیر علی قوام و كسری رحمانی از تهران به عنوان نمایندگان ایران در این رقابتها شركت دارند. عباس خیلتاش به عنوان سرمربی و مهدیه كریمی فرد به عنوان سرپرست تیم را همراهی می كنند.
فرشید صفتی، مدیر تیمهای ملی تنیس پیرامون آخرین نتایج بدست آمده در این مسابقات اعلام كرد: امروز تیم دو نفره دختران كشورمان متشكل از درسا چراغی و رومینا زینالی موفق شدند؛ تیم قدرتمند لبنان را شكست دهند و قهرمان رقابتهای غرب آسیا در بخش دو نفره دختران شوند. امیرعلی قوام هم راهی مرحله فینال شد.
وی در ادامه افزود: در هفته اول این رقابتها كسری رحمانی و امیرعلی قوام رتبه چهارم و پنجم را بدست آوردند. درسا چراغی و رومینا زینالی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. در هفته دوم چراغی دوم شد و زینالی فردا برای كسب عنوان سوم چهارمی مسابقه می دهد. كسری رحمانی هم به نیمه نهایی راه یافته است.
صفتی عنوان كرد: در پایان هفته اول، تیم ما در مجموع رتبه سوم را بدست آورد. با قهرمانی امروز در بخش دو نفره دختران و فینالی كه در بخش انفرادی پسران در پیش است تا رتبه دومی بالا می آئیم و با اردن بر سر عنوان قهرمانی رقابت می كنیم. طی این رقابتها، بازیكنان برای دسته 2 آسیا انتخاب می شوند و كمتر از یك ماه دیگر در مسابقات بانكوك تایلند شركت می كنند.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 20 آذر با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)