جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

اعلام زمان مسابقات جام حذفی تنیس در كیش

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 4 دی با حضور علی اصغر غمناك، رئیس سازمان لیگ تنیس به موضوع مسابقات جام حذفی و جام فجر تنیس پرداخت.

1397/10/05
09:08

به گزارش رادیو ورزش؛ علی اصغر غمناك، رئیس سازمان لیگ تنیس پیرامون مسابقات جام حذفی تنیس امسال توضیح داد: طبق سالهای گذشته مسابقات جام حذفی تحت عنوان گرامیداشت دهه فجر در جزیره كیش برگزار می گردد. از 30 دی به مدت یك هفته مسابقات بخش بانوان و از 12 تا 23 بهمن رقابت در بخش آقایان برگزار می گردد. این مسابقات جا افتاده و اكثر بازیكنان تنیس دوست دارند در آن حضور داشته باشند. تلاش داریم با توجه به شرایط اقتصادی مانع از شركت دوستاران این رشته در مسابقات نشویم و حضور پر رنگی را شاهد باشیم.
وی در ادامه افزود: سال گذشته حدود 40 تیم در بخش بانوان در این مسابقات شركت داشتند و پیش بینی ما برای امسال شركت 30 تیم است. در بخش آقایان هم حضور حدود 70 تیم را پیش بینی می كنیم. البته ما ركورد شركت 88 تیم را در سال 95 داشتیم.
غمناك تصریح كرد: برگزاری این مسابقات خیلی سخت است. مرحله مقدماتی كه همان دوره ای است با تعداد جداول و گروه ها مسابقات را پیش می بریم كه حداقل 6 روز بطول می انجامد و مرحله حذفی هم 6 روز و در مجموع طی 12 روز برگزار می شود. ولی بخش بانوان حداكثر 7 روز بطول می انجامد.
وی اعلام كرد: هر ساله بین مسابقات جام حذفی بانوان و آقایان مسابقات بین المللی جام فجر را داریم كه امسال چهارمین سالی است كه در جزیره كیش برگزار می شود. این مسابقات در رده سنی زیر 18 سال است و در تقویم جهانی ثبت شده است. ما به این دلیل مسابقات دهه فجر را بین مسابقات جام حذفی قرار دادیم كه تنیسورهای زیر 18 سال كه در مسابقات حذفی شركت می كنند و می خواهند در مسابقات فجر هم شركت كنند؛ از نظر اقتصادی برایشان به صرفه باشد. خوشبختانه رفته رفته استقبال از این مسابقات بیشتر می شود و ما هم امیدواریم در این ایام سهمی در برگزاری مسابقات دهه فجر داشته باشیم
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 4 دی با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)