جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

20 دی آغاز دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 11 دی با حضور مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز به موضوع روند برگزاری لیگ برتر امسال پرداخت.

1397/10/12
08:53

به گزارش رادیو ورزش؛ داریوش ضرغام زاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز پیرامون آخرین اخبار لیگ برتر تنیس روی میز امسال اظهار كرد: مرحله سوم، بیست و هفتمین دوره لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه های كشور با نام "جام شهدا" از روز چهارشنبه 19 دی در آكادمی تنیس روی میز امیر احتشام زاده برگزار می گردد. 9 تیم در این مسابقات حضور دارند. مسابقات مرحله رفت لیگ برتر در دو مرحله برگزار و به پایان رسید. مرحله اول این رقابتها در تهران بود كه در پنج دور بازی انجام شد. مرحله دوم هم 3 تا 5 دی ماه در آبادان برگزار شد.
وی در ادامه افزود: تا این لحظه كه 9 بازی انجام شده پتروشیمی با 19 امتیاز صدرنشین است و دانشگاه آزاد با 16 امتیاز، پالایش نفت آبادان 13 امتیاز، دانشگاه رعد پدافند هوایی 14 امتیاز، هیئت كردستان 11 امتیاز، نساجی دیباریس البرز 10/5 ، دانشگاه یزد، منتخب تركیه و منطقه آزاد اروند به ترتیب رتبه های بعدی را در اختیار دارند.
ضرغام زاده تصریح كرد: دلیل اینكه بعضی تیمها یك بازی كمتر دارند این است كه تیم منتخب تركیه به دلیل اینكه در كشورشان مسابقه داشت نتوانست در آبادان حضور داشته باشد. درنتیجه 3 بازی به 19 دی در تهران منتقل شده و بازی های این تیم مقابل تیمهای منطقه آزاد اروند، پالایش نفت و هیئت كردستان از مرحله ششم، هشتم و نهم رفت در این تاریخ انجام می شود تا كلیه بازیهای مرحله رفت به اتمام برسد. از 20 دی هم مسابقات دور برگشت آغاز می شود.
ضرغام زاده عنوان كرد: امسال نحوه برگزاری لیگ با سالهای گذشته فرق كرده و بصورت متمركز برگزار می شود. این شكل برگزاری باعث شده كلیه بازیكنان مطرح كشور بجز نیما عالمیان كه در لیگ فرانسه حضور دارد؛ همه یكجا جمع شده و بازی كنند. تیم تركیه هم با توجه به تعهدنامه بین 3 كشور ایران، تركیه و آذربایجان به مسابقات لیگ اضافه شد و رونق خاصی به لیگ برتر ما داد. چون لیگ متمركز است بازیكنان بازیهای یكدیگر را می بینند كه ارتقای خوبی برای تنیس روی میز همراه خواهد داشت و تجربه جدیدی است. امیدواریم رشد خوبی را در این رشته شاهد باشیم.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 11 دی با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)