جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

مصوبات جلسه روز گذشته هیئت رئیسه فدراسیون تنیس

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 25 دی با حضور مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس به موضوع مصوبات جلسه روز گذشته هیئت رئیسه فدراسیون تنیس پرداخت.

1397/10/30
08:57

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس پیرامون جلسه روز گذشته هیئت رئیسه فدراسیون اظهار كرد: دیروز جلسه هیئت رئیسه فدراسیون با حضور تمامی اعضا تشكیل شد كه چندین مصوبه داشت. اولین مصوبه اعزام تیمهای ملی زیر 14 و زیر 16 سال دختران و پسران به مسابقات آسیایی سریلانكا در اواخر بهمن ماه بود. دومین بحث حمایت جدی و ادامه دار سنین پایه است كه مجوز پیگیری برنامه ها برای سال 98 صادر شد. ما چند سال است كه در سنین پایه 7 تا 10 سال جدی كار می كنیم. سال 98 مسابقات این رده بطوررسمی در برنامه های لیگ قرار گرفته و بازیكنان دارای رنكینگ خواهند شد. این كار باعث می شود بازیكنان با انگیزه بیشتری در مسابقات شركت كرده و سطح خود را ارتقا دهند.
شایسته درخصوص مشكلات این رشته گفت: شرایط اقتصادی خاص است و هزینه اعزامها سخت شده است. بازیكنان ما با حمایت خانواده های خود و همه علاقمندان تنیس تلاش خود را می كنند و از آنجا كه ما برای بازیكنانمان ارزش قائل هستیم؛ سعی می كنیم جمله ای در مورد مشكلات نگوییم تا بازیكنان با همت و انگیزه كار خود را ادامه دهند و این انگیزه بخصوص در سنین پایه كه خیلی زیاد است دچار افول و سستی نشود و با این شیب بسیار خوب جلو روند.
رئیس فدراسیون تنیس در رابطه با مسابقات تنیس دهه فجر توضیح داد: در دهه فجر برنامه های خوبی داریم. چند سال است كه جام حذفی باشگاه ها و دسته جات آزاد كشور در بهمن ماه در جزیره كیش برگزار می شود. هفته اول بهمن مسابقات جام حذفی بانوان انجام خواهد شد. اتفاق بزرگی در حوزه بانوان رخ داده و در این مسابقات 50 تیم ثبت نام كرده اند. هفته دوم مسابقات بین المللی جام فجر در رده زیر 18 سال برگزار می گردد كه تاكنون 19 كشور اعلام آمادگی كرده اند. هفته سوم مسابقات جام حذفی آقایان را خواهیم داشت و پیش بینی ما این است كه استقبال خوبی شود و از نظر تعداد تیمها ركوردشكنی داشته باشیم.
وی در آخر اعلام كرد: آخرین برنامه ما برگزاری مسابقات تنیس ساحلی در بهمن ماه است كه با توجه به اینكه كمیته تنیس ساحلی فعالیت خود را بطورجدی آغاز كرده به دنبال این هستیم كه با برگزاری مسابقاتی، تیم ملی تنیس ساحلی را تشكیل دهیم.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 25 دی با اجرای اسكویی بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)