جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

اصفهان میزبان جام دیویس

برنامه مجله ورزش های راكتی سه شنبه سوم اسفند با حضور قاسم كردی، سرپرست تیم ملی تنیس كشورمان به اعلام خبر برگزاری مسابقات جام دیویس به میزبانی اصفهان پرداخت.

1395/12/04
09:39

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابت های تنیس جام دیویس بین تیم های جمهوری اسلامی ایران و ویتنام قرار است به میزبانی كشورمان طی روزهای هجدهم، نوزدهم و بیستم فروردین ماه سال 96 برگزار شود و جمعی از كسانی كه در فدراسیون تنیس مشغول هستند در تلاشند تا این رقابت ها به شایستگی برگزار گردد.
قاسم كردی، سرپرست تیم ملی تنیس كشورمان در خصوص رقابت های جام دیویس پیش رو گفت: پس از بازی كه در مقابل پاكستان در اسلام آباد انجام دادیم؛ مشخص شد كه ایران میزبان دور بعدی مسابقات برای رقابت با كشور ویتنام است. با توجه به اینكه علاقمندان زیادی در اصفهان وجود دارند كه به رشته تنیس توجه می كنند؛ تصمیم گرفتیم برای اولین بار این دور از رقابت ها را به اصفهان ببریم. زیرا این شهر پتانسیل و شرایط مطلوب برگزاری رقابت ها را دارد. علاوه براین دو نفر از تنیسورهای ما اصفهانی هستند كه می توانند از میزبانی بهترین بهره را ببرند و از تشویق همشهریان خود روحیه بگیرند.
كردی وضعیت اعضای تیم ملی را خوب ارزیابی كرد و افزود: پس از بازگشت از اسلام آباد هر یك از تنیس بازان ما خودشان به تمرین مشغولند. آخر این هفته اعضای تیم اعلام می شود تا وارد اردوی آمادگی شوند و برای شركت در مسابقات فیوچرز تونس تمرین كنند. با اتمام این رقابت ها 8 فروردین به اصفهان خواهند رفت تا برای مسابقات جام دیویس هجدهم تا بیستم جام دیویس آماده شوند.
برنامه زنده مجله ورزش های راكتی سه شنبه 3 اسفند كاری از گروه علوم ورزشی بود كه با اجرای كشاورز پخش شد. این برنامه ساعت 15:05روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)