جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

تلاش فدراسیون تنیس روی میز جهت حفظ روند رو به رشد این رشته

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 23 بهمن با حضور مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز به آخرین اخبار و رویدادهای تنیس روی میز پرداخت.

1397/11/24
08:08

به گزارش رادیو ورزش؛ مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به ضرورت ادامه روند رو به رشد تنیس روی میز و موفقیتهای چند سال اخیر این رشته در رابطه با حفظ این شرایط اظهار كرد: زمانی كه به فدراسیون وارد شدم رنكینگ جوانان ما در تیمی 50 و در انفرادی 250 بود و الان در تیمی هفتم و انفرادی پنجم هستیم. در مسابقات اپن جهانی بحرین با وجود همه كارشكنی ها در صدور ویزا بازیكنان ما توانستند در بخش تیمی نوجوانان قهرمان شوند كه امروز صبح نیز به كشور بازگشتند. همچنین امروز تیمهای ملی نوجوانان و جوانان دختر به چك اعزام شدند. همزمان تیم بزرگسالان به كشور پرتغال می رود تا برای المپیك امتیاز كسب كند.
وی در ادامه افزود: كمتر از یك سال و نیم فرصت داریم تا در مسابقات آزاد كه زیر نظر فدراسیون جهانی برگزار می شود، حضور پیدا كنیم و رنكینگمان را ارتقا دهیم. مسابقات متعددی باید شركت كنیم. منابع و تعداد نفرات را باید مدیریت كنیم. برای اینكه افتخارآفرینی ها تداوم داشته باشد لازم است همزمان با رده بزرگسالان به جوانان، نوجوانان و حتی نونهالان توجه داشته باشیم و سرمایه گذاری كنیم. در ضمن توجه ویژه ای هم به اردوهای داخلی داریم.
قارداشی اعلام كرد: از فردا مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان دختر در بوشهر آغاز می شود. بعلاوه اردوی برگزیدگان طرح استعدادیابی دختر و پسر در مركز استعدادیابی شهید عضدی برگزار می شود. همچنین به مرحله پایانی لیگ نزدیك می شویم و جا دارد از مدیران باشگاه ها كه به قهرمانان ما انگیزه می دهند، تشكر كنم. در كنار حمایت رسانه ملی امیدواریم شرایطی را فراهم كنیم كه توقعات را برآورده ساخته و این روند رو به رشد را حفظ كنیم.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 23 بهمن با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)