جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

استقبال چشمگیر از مسابقات تنیس گرامیداشت دهه فجر

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 30 بهمن با حضور محسن خداپرست، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تنیس به موضوع برگزاری مسابقات تنیس در سال جاری پرداخت.

1397/12/01
08:23

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن خداپرست، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تنیس با اشاره به استقبال علاقمندان تنیس به مسابقات جام حذفی گرامیداشت دهه فجر در جزیره كیش در این رابطه اظهار كرد: 107 تیم در این دوره از مسابقات شركت كردند كه میزان استقبال و علاقمندی به این رشته را نشان می دهد. البته در كنار بحث كمی، بحث كیفی این مسابقات نیز باید در نظر گرفته شود. جام حذفی بزرگترین اتفاق تنیس كشور است. برای بهره برداری از این فرصت باید كمیته های مختلف دست به دست هم دهند. البته در بحثهایی مانند استعدادیابی باید روی سنین پائین تر كار و تمركز شود. همانطور كه در سالهای اخیر به مسابقات جوانان اهمیت داده شد و نتیجه اش را هم دیدیم.
وی ادامه داد: چیدمان مسابقات خوب است. یك ماه تنیس در جزیره كیش داشتیم كه با جام حذفی بانوان آغاز و با مسابقات بین المللی جوانان ادامه پیدا كرد و سپس با جام حذفی آقایان به پایان رسید. قصد داریم زمان برگزاری جام حذفی را جابجا كنیم تا تیمها هزینه كمتری را متحمل شوند.
خداپرست درخصوص فراهم شدن زمینه برگزاری مسابقات لیگ تنیس بیان كرد: قصد داریم جوایز مسابقات دو برابر شود. همچنین برای مسابقات لیگ اسپانسر جذب كنیم كه البته این كار به تنهایی امكانپذیر نیست و همت جمعی می طلبد.
وی در آخر اعلام كرد: دور برگشت لیگ آینده سازان اواخر هفته آینده در اصفهان برگزار می شود. بعد از آن یك دوره مسابقه تنیس ساحلی در بوشهر داریم. همچنین مسابقات مناطق در سیرجان برگزار می گردد و پرونده تنیس در سال 97 بسته می شود.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 30 بهمن با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)