جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

از ترقی و رشد تنیس روی میز در گفتگو با رئیس فدراسیون

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 7 اسفند با حضور مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز به بررسی وضعیت تنیس روی میز كشور پرداخت.

1397/12/08
08:14

به گزارش رادیو ورزش؛ مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به اینكه در ابتدای ورودش به فدراسیون رنكینگ تیمی ایران پنجاه بود و حالا هفت دنیاست پیرامون پیشرفت این سالهای تنیس روی میز اظهار كرد: موفقیتهای خوبی كه بخصوص در سال جاری حاصل شد، حاصل برنامه ریزی خوب كادر تیم ملی، بخش فنی و بخش اجرایی فدراسیون بود كه در مسابقات خود را نشان داد. اخیرا با آذربایجان و تركیه تفاهم نامه منعقد كرده ایم و در رده های مختلف اردوی مشترك برگزار می كنیم. تلاش می كنیم این روند رو به رشد ادامه پیدا كند.
وی ادامه داد: در حال حاضر اردوهای رده سنی 8 و 9 سال در مركز استعدادیابی فدراسیون جهانی به نام شهید عضدی برگزار می گردد و بازیكنان تمرینات خود را برای مسابقات هوپس آسیا انجام می دهند. ما در آسیای میانه هم در بخش دختران و هم پسران قهرمان رده هوپس هستیم. همچنین بازیكنان را به مسابقات اپن بحرین فرستادیم كه رنكینگ دارد و زیر نظر فدراسیون جهانی انجام می شود. در این مسابقات در تیمی قهرمان مسابقات شدیم و نقره و برنز انفرادی را گرفتیم. در بخش نونهالان نائب قهرمان شدیم و در نوجوانان برنز گرفتیم. در رده جوانان هم دو بازیكن ما تا یك هشتم نهایی پیش رفتند.
قارداشی اعلام كرد: قبل از مسابقات جهانی مجارستان اردوی مشترك با كره شمالی و مجارستان داریم. در یكسال گذشته با توجه به ارتقای رنكینگ در جوانان و بزرگسالان درخواستهای متعددی از كشورها برای اردوی مشترك داشتیم. هر دو مركز شیرودی و انقلاب بازسازی شده اند و آمادگی اردوی مشترك در داخل كشور را داریم.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز عنوان كرد: در رده پایه اردوی مشترك با قطر و آذربایجان داشتیم و بازیكنان ما به اپن قطر كه بالاترین اپن تنیس روی میز دنیاست و امتیاز رنكینگ بالایی دارد دعوت شده اند و از نظر هزینه مهمان قطر هستیم.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 7 اسفند با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)