جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

اسامی اسكواش بازان اعزامی به قهرمانی آسیا

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 14 اسفند با حضور محمدحسین سنایی سرمربی تیم ملی اسكواش به موضوع نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و توسعه امكانات سخت افزاری این رشته در كشور پرداخت.

1397/12/15
07:58

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدحسین سنایی، سرمربی تیم ملی اسكواش پیرامون نفرات اعزامی تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا اظهار كرد: مسابقات قهرمانی آسیا 10 تا 15 اردیبهشت ماه در مالزی برگزار می گردد. سجاد زارعیان و سمیع الله قاصد آبادی در بخش آقایان و حدیث فرزاد و فرشته اقتداری در بخش خانمها به این مسابقات اعزام می شوند.
وی عنوان كرد: در سالهای اخیر پیشرفتهای خوبی در اسكواش در عرصه بین المللی داشتیم. امسال مردان در بخش تیمی سومی قهرمانی آسیا را بدست آوردند و زنان سنایی درخصوص وضعیت امكانات سخت افزاری اسكواش در استانها گفت: تقریبا در تمام استانها زمینهای اسكواش دیواری داریم. مسابقات بین المللی مثل قهرمانی آسیا در كورت شیشه ای برگزار می شود. اخیرا در یزد یك كورت تمام شیشه ای افتتاح شد. طی توافق با شركت تجهیز و نگهداری اماكن ورزشی و فدراسیون اسكواش باشگاه اسكواش انقلاب به فدراسیون واگذار و قرار شد كه در زمین كنار این باشگاه آكادمی مجهز اسكواش با همكاری شركت تجهیز ایجاد شود. امیدواریم دومین كورت شیشه ای در آنجا ساخته شود.
وی در ادامه افزود: استانهای شمالی، اردبیل و كیش كه سالها مركز اسكواش كشور بود، این پتاسیل را دارند كه دارای این سازه شوند و این كار نیاز به حمایت مالی دارد. امیدواریم در سالهای آینده در همه استانها این اتفاق بیفتد.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 14 اسفند با اجرای محمدی بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)