جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس با دو كاندیدا در سال آینده

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 21 اسفند با حضور مجید شایسته، رئیس اسبق فدراسیون تنیس و سرپرست كنونی این فدراسیون به موضوع مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس پرداخت.

1397/12/22
08:16

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید شایسته، رئیس اسبق فدراسیون تنیس پیرامون مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس اظهار كرد: در حال حاضر سرپرست فدراسیون هستم و كارم را مانند گذشته ادامه می دهم. طبیعتا هر چه زودتر رئیس فدراسیون مشخص شود، شرایط بهتری ایجاد می شود و تا آن زمان كارها را به نحو احسن پیش خواهم برد.
وی در مورد تك كاندیدا بودن ریاست این فدراسیون توضیح داد: همانطور كه محمدرضا داورزنی در مصاحبه دو هفته پیش اعلام كرد، صلاحیتها مجددا مورد بررسی و یك نفر دیگر هم مورد تائید قرار گرفته است. حالا انتخابات فدراسیون دو كاندیدا دارد و انتخابات در اوایل سال آینده برگزار می شود.
شایسته درخصوص وضعیت تیمهای ملی تنیس عنوان كرد: تیمهای ملی زیر 12 سال دختران و پسران در 10 فروردین به مسابقات غرب آسیا در بحرین اعزام می شوند. تیم بزرگسالان در اردو هستند و دو هفته به مسابقات تونس می روند تا آمادگی بیشتری پیدا كنند.
در ضمن مسابقات دیویس كاپ اوایل دی ماه سال آینده برگزار می شود و احتمالا یكی از كشورهای آسیای جنوب شرقی میزبان است.
وی تصریح كرد: رابطه خوب و منطقی با كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش و جوانان داریم و تا امروز رشته ما جلو رفته است. كمكهای خوبی به فدراسیون شده و زمینه شركت ما در مسابقات مختلف بین المللی فراهم شده است. ما می خواهیم به پویایی و توسعه این رشته كمك كنیم. امیدواریم با سرعت و شیب خوبی كه وجود دارد و ریل گذاری مناسبی كه در رده های پایه شده به پیشرفت خود ادامه دهد. تیم بزرگسالان ما در هر دو بخش دختران و پسران پوست اندازی خوبی كرده و جوان شده و این بازیكنان جوان در كنار بازیكنان قدیمی تمرینات را پیش می برند. امیدواریم با حضور این جوانها اتفاقات خوبی در آینده رقم بخورد.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 21 اسفند با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)