جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

تلاش برای احیای مجدد اسكواش كیش

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 7 خرداد با حضور مسعود سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش به موضوع اسكواش در جزیره كیش پرداخت.

1398/03/08
14:08

به گزارش رادیو ورزش؛ مسعود سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش پیرامون برنامه فدراسیون جهت قوت بخشیدن اسكواش در جزیره كیش اظهار كرد: اسكواش از رشته های مطرح و اول جزیره كیش محسوب و كیش پایگاه اسكواش كشور قلمداد می شد. هر سال جام خلیج فارس و رقابتهای 5 هزار و 10 هزار دلاری در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شد و اسكواش بازان دنیا می دانستند كه چنین رویدادی در بهمن ماه در كشور ما برگزار می گردد.
وی ادامه داد: ولی از دو سال پیش آرام آرام اسكواش كیش رو به نابودی رفت. سابقا 5 تا 6 نفر از تیم ملی از كیش بودند ولی خیلی از ورزشكاران آن مهاجرت كردند و یا به استانهای دیگر رفتند. در این مدت مدیران مختلفی آمدند. در حال حاضر دكتر مظفری مدیر عامل منطقه آزاد كیش هست و با صحبتهایی كه داشتیم، ایشان اظهار علاقه كرده و قول مساعد دادند در احیای مجدد رویدادهای اسكواش در جزیره كیش و بخصوص بحث زیرساختها همكاری كنند.
سلیمانی عنوان كرد: كیش فاقد كورت شیشه ای اسكواش است كه قرار شد این مورد نیز صورت پذیرد. امیدوارم در یكی دو سال باقیمانده از مسئولیتم این موارد انجام گردد و كیش قویتر از گذشته ظاهر شود. در مورد رشته پدل هم مجموعه پدل كیش جانمایی شده است و در صورت تائید دكتر مظفری عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد. جذابیت پدل سبب جذب ورزشكاران زیادی به این رشته و پیشرفت این رشته شده است.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 7 خرداد با اجرای مرادی و كارشناسی كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)