جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

شیوه جدید برگزاری مسابقات اسكواش

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 28 خرداد با حضور مسعود سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش به آخرین اخبار و رویدادهای این رشته ورزشی پرداخت.

1398/03/29
08:27

به گزارش رادیو ورزش؛ مسعود سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش پیرامون برگزاری مسابقات اسكواش در رده زیر 19 سال اظهار كرد: كمیته مسابقات، كمیته استعدادیابی و كادر تیمهای ملی مسابقاتی را طراحی كردند كه در پایان هر فصل بین رده سنی 9 تا 19 سال در دو بخش دختران و پسران برگزار می گردد. در خرداد ماه مسابقات بین المللی یزد جونیور، در تابستان مسابقات ایران جونیور، در پائیز اصفهان جونیور و در زمستان بیرجند جونیور را خواهیم داشت. این مسابقات كمك شایانی به بحث استعدادیابی خواهد كرد. همچنین این مسابقات كمك شایانی به ورزشكاران ما خواهد كرد تا براحتی بتوانند در مسابقات بین المللی سید بگیرند و شركت كنند.
سلیمانی درخصوص برنامه های فدراسیون جهت استعدادپروری در رشته اسكواش عنوان كرد: برنامه كمیته استعدادیابی هماهنگ با المپیاد استعدادیابی وزارت ورزش است. طبق برنامه ریزی هر ماه در یك استان اردوی استعدادیابی كمتر از 9 و 11 سال با همكاری پایگاه قهرمانی برگزار می شود. در این اردوها بازیكنان سطح بندی می شوند و كارتهای انگیزشی پنجگانه فدراسیون را دریافت می كنند كه در ارزیابی عملكرد هیئتهای استانی تاثیرگذار است. اردو استعدادیابی این ماه در كرمانشاه برگزار می گردد.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 28 خرداد با اجرای مرادی و كارشناسی شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)