جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

برنامه های تنیس روی میز در سال كسب سهمیه المپیك

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 4 تیر با حضور پیمان حسنی، سرپرست دبیری فدراسیون تنیس روی میز به بررسی آخرین اخبار و اطلاعات این رشته ورزشی ‌پرداخت.

1398/04/05
08:24

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان حسنی، سرپرست دبیری فدراسیون تنیس روی میز پیرامون برنامه های فدراسیون اظهار كرد: در شهریور ماه مسابقات قهرمانی آسیا بزرگسالان و نوجوانان و جوانان را داریم كه آماده سازی برای این مسابقات در اردوهای تیم ملی برنامه ریزی شده است. همچنین اردوی استعدادیابی در تهران در حال برگزاری است كه استعدادهای برتر تنیس روی میز زیر 10 سال در حال تمرین هستند.
وی در خصوص برگزاری لیگ تنیس روی میز امسال بیان كرد: فردا ساعت 10 صبح جلسه هماهنگی لیگ برتر بانوان و ساعت 14 جلسه هماهنگی لیگ برتر آقایان برگزار می گردد. در این جلسه، لیگ سال گذشته را بررسی و پیشنهادات باشگاه ها برای لیگ امسال گرفته می شود. برآورد ما شروع لیگ در مهر ماه است. به محض اینكه تیم ملی از قهرمانی آسیا در اندونزی برگردد، لیگ را شروع می كنیم. در سالی كه انتخابی المپیك است كلیه مسابقات دنیا قبل از المپیك، یك ماه زودتر انجام می شود. ما هم باید زودتر لیگ را شروع كنیم و لیگ در سال 98 به اتمام می رسد.
حسنی عنوان كرد: مسابقات فوق العاده مهمی 2 تا 6 بهمن در پرتغال داریم. در رقابتهای المپیك 16 تیم حضور دارند كه در دوره های قبل 9 تیم اول رنكینگ جهانی و همچنین قهرمانان 5 قاره بهمراه میزبان این 16 تیم را تشكیل می دادند. در این دوره برای اولین بار تصمیم گرفته شد كه در بخش تیمی مسابقاتی برگزار كنند. اگر موفق به كسب سهمیه تیمی شویم، در انتخابی المپیك برای بخش انفرادی معاف هستیم و دو بازیكن می توانند مستقیما وارد مسابقات المپیك شوند.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 4 تیر با اجرای مرادی و كارشناسی شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)