جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

سرپرست فدراسیون تنیس: در صورت تمایل وزارت ورزش می روم

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 8 مرداد در گفتگو با مجید شایسته، سرپرست فدراسیون تنیس به موضوع برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس پرداخت.

1398/05/08
20:29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ مجید شایسته، سرپرست فدراسیون تنیس پیرامون اظهارات اخیر خود مبنی بر اینكه آماده است كه فدراسیون را ترك كند، عنوان كرد: من اعلام كردم كه اگر تمایل به عدم حضور من در فدراسیون از سوی وزارت ورزش وجود داشته باشد، آمادگی دارم و وسایل هم جمع شده است.

شایسته كه چندین ماه است به عنوان سرپرست ریاست فدراسیون تنیس فعالیت می كند در ادامه گفت: از ابتدای سال70 مسابقه در رده های مختلف آقایان و بانوان برگزار شده است كه در این شرایط اقتصادی كار بسیار سختی است. به عنوان كسی كه مسئولیت فدراسیون را چه در سمت رئیس و چه در سمت سرپرست برعهده داشتم، وظیفه اخلاقی، قانونی و شرعی خود می دانم كه وظایفم را بخوبی انجام دهم و اجازه ندادم تنیس كشور دچار مشكل شود.

وی تصریح كرد: به هر حال نمی توان مدعی شد كه عدم انتخاب رئیس فدراسیون در اركان فدراسیون اثرگذار نیست. با این حال خانواده تنیس از انسجام خوبی برخوردار است و در تلاش است كه آینده خوبی را برای تنیس كشور رقم بزند. در 5 سال گذشته برنامه استراتژیك فدراسیون توسعه كمی تنیس بود. برنامه استراتژیك 5 سال آینده كه از امسال شروع می شود، توسعه كیفی تنیس است. حضور نماینده فدراسیون جهانی هم در همین راستا بود كه بتوانیم مدرك بین المللی مركز ملی تنیس ایران را بگیریم كه پایه كیفیت بخشیدن به تنیس خواهد شد. شرایط این مركز آماده است و افتخار بزرگی برای تنیس خواهد بود.

رئیس فدراسیون تنیس درخصوص زمان برگزاری مجمع انتخاباتی اظهار كرد: من هم منتظر برگزاری انتخابات هستم. شاید ملاحظاتی در وزارت ورزش وجود دارد كه تاكنون انتخابات برگزار نشده است.

وی در پایان اعلام كرد: بالغ بر 5/5 میلیارد تومان مالیات برای فدراسیون تعیین شده و حساب شخصی من و همچنین فدراسیون مسدود شده است. مجمع عمومی سالانه فدراسیون در اوایل شهریور برگزار می شود تا صورتها و گزارشات مالی به تائید مجمع برسد.

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 8 مرداد با اجرای مرادی و كارشناسی شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)