جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

ایران قهرمان اسكواش غرب آسیا شد

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 15 مرداد با حضور مسعود قره ضیاالدینی، سرمربی تیم ملی اسكواش به موضوع مسابقات قهرمانی اسكواش غرب آسیا پرداخت.

1398/05/16
09:52

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ سومین دوره مسابقات اسكواش مردان غرب آسیا در دو بخش انفرادی و تیمی با حضور تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان ایران و تیم‌های ملی كویت، قطر و عراق از دهم مرداد ماه به مدت چهار روز در خانه اسكواش گرگان برگزار شد و با قهرمانی تیم ایران خاتمه یافت.

مسعود قره ضیاالدینی، سرمربی تیم ملی پیرامون این مسابقات اظهار كرد: سومین دوره مسابقات غرب آسیا بعد از 3 سال وقفه مجددا برگزار شد. اهمیت این دوره به این دلیل بود كه مورد تائید كمیته های ملی المپیك كشورها قرار گرفته بود و همه كشورها با تمام قوا آمده بودند. همچنین جوایز خوبی از طرف كمیته ملی المپیك كشورها تعیین شده بود.

وی در ادامه افزود: در رقابت‌های انفرادی عبدالله التمیمی از كشور قطر قهرمان و سجاد زارعیان از كشورمان نائب قهرمان شد.

قره ضیاالدینی عنوان كرد: در بخش تیمی، تیم ملی ما عراق، تیم ملی جوانان و كویت را شكست داد. سپس به مصاف قطر رفت كه این دیدار با برتری 2 بر یك تیم ایران به پایان رسید تا تیم كشورمان با چهار برد جام قهرمانی را از آن خود كند. در این مسابقه علیرضا شاملی 3 بر یك ازلان امجد را برد، سجاد زارعیان 3 بر صفر مغلوب عمار التمیمی شد و سمیع الله قاصدآبادی 2 بر یك حمدالامیری را شكست داد.

تیم‌های قطر با سه برد، كویت با دو برد، عراق با یك برد و تیم ملی جوانان ایران بدون برد به ترتیب در مكان‌های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 15 مرداد با اجرای مرادی و كارشناسی شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)