جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

برنامه اعزام تیمهای ملی برای كسب سهمیه المپیك

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 29 مرداد در گفتگو با محمدرضا میرالماسی، مدیر تیمهای ملی تنیس روی میز به موضوع آماده سازی تیم ملی برای كسب سهمیه المپیك 2020 پرداخت.

1398/05/31
08:15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ محمدرضا میرالماسی، مدیر تیمهای ملی تنیس روی میز پیرامون برنامه مسابقات و اعزامهای تیم ملی تنیس روی میز برای كسب سهمیه المپیك 2020 توضیح داد: سال گذشته عناوین بسیار خوبی را در تنیس روی میز كسب كردیم كه مسئولیت ما را سنگینتر كرده است. توانستیم بعد از 52 سال در بزرگسالان مدال آسیایی بگیریم و در تیمی جوانان نیز سكوی سوم آسیا را كسب كنیم. با اینكه شرایط اقتصادی كار را مشكلتر كرده است ولی ما برنامه های خوبی را پیاده كرده ایم. آماده سازی تیمهای بزرگسالان برای شركت در مسابقات آسیایی اندونزی را داشتیم. در حال حاضر نیما و نوشاد عالمیان و ندا شهسواری در تور جهانی چك هستند. مسابقات قهرمانی آسیا از 24 شهریور آغاز می گردد. بازیكنان ما آمادگی خوبی دارند و پیش بینی می كنیم كه عناوینی بهتری نسبت به سال گذشته كسب كنند.

وی در ادامه افزود: بازیكنان ما بعد از این مسابقات به یكی دو تورنمنت اعزام می شوند. بعلاوه مسابقات انتخابی تیمی المپیك را داریم كه این مسابقات در بهمن ماه برگزار می شود و 64 تیم جهان شركت دارند كه 9 تیم به المپیك راه پیدا می كنند. در این مسابقات ما هم بدون شانس نیستیم، البته كار بسیار سختی است. اگر در مسابقات تیمی كسب سهمیه كنیم راه ما آسان می شود و 3 نفر از بازیكنان ما به المپیك می روند.

میرالماسی عنوان كرد: در فروردین ماه سال آینده مسابقات تیمی جهان و قبل از آن در پروتور شركت می كنند. بعد از آن مسابقات انفرادی آسیای میانه برگزار می شود كه در این مسابقات شانس خوبی داریم. مسابقات نهایی انتخابی انفرادی المپیك نیز در خرداد ماه برگزار می شود. هدف ما ارتقای رنكینگ است تا از یكی از این مسیرها كسب سهمیه كنند.

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 29 مرداد اجرای مرادی و كارشناسی شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)