جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

برگزاری مسابقات بین المللی تنیس جوانان در فارس

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 9 مهر در گفتگو با امین مهدویان، داور نشان سفید تنیس به موضوع مسابقات بین المللی تنیس جوانان در استان فارس پرداخت.

1398/07/10
09:43

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ رقابت‌های تنیس بین المللی زیر 18 سال از روز شنبه 6 مهر ماه به میزبانی هیئت تنیس فارس برگزار می شود كه تاكنون 68 تنیسور از كشورهای ایران، پاكستان، هند، ازبكستان، مولداوی، الجزایر، بلاروس، آلمان، چك و تاجیكستان در بخش پسران و 19 تنیسور از كشورهای ایران، تركیه و لهستان در بخش دختران برای شركت در این رقابت‌ها اعلام آمادگی كرده اند.
امین مهدویان، داور نشان سفید تنیس كشورمان درخصوص این مسابقات گفت: این مسابقات از شنبه شروع می شود و تا شنبه هفته بعد ادامه دارد. در روز آخر 4 فینال در انفرادی و دونفره آقایان و بانوان برگزار می گردد.
وی ادامه داد: چند سالی بود كه فارس فعالیتی در مسابقات نداشت. ولی اخیرا رویدادهای خوبی در این استان صورت گرفته است. البته یكسری كاستی هایی هم وجود دارد كه در آینده برطرف خواهد شد. هر چه تعداد مسابقات جوانان بیشتر باشد، ورزشكاران نوجوان و جوان ما تجربه بیشتری به دست می آورند.
مهدویان در پاسخ به این سوال كه چرا مسابقات بین المللی پیشكسوتان كه قرار بود در كرمان برگزار شود، لغو شد؟ اظهار كرد: متاسفانه به دلیل اینكه این مسابقات در زمانی قرار گرفت كه روسای هیئتها جابجایی داشتند و نتوانستند هماهنگی لازم را بعمل آورند، لغو شد. قول می دهم سال آینده مسابقات بین المللی جوانان در كرمان برگزار شود.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 9 مهر با اجرای مرادی و كارشناسی شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)