جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

رقابتهای جهانی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 7 آبان در گفتگو با پیمان حسنی، دبیر فدراسیون تنیس روی میز به موضوع مسابقات جهانی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان پرداخت.

1398/08/08
08:20

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان حسنی، دبیر فدراسیون تنیس روی میز پیرامون نتایج ملی پوشان كشورمان در مسابقات تنیس روی میز اپن جهانی نوجوانان و جوانان در عمان اظهار كرد: مسابقات اپن جهانی نوجوانان و جوانان در عمان برگزار شده و تیم جوانان ما متشكل از احمدیان، موسوی و سهرابی به این مسابقات اعزام شده اند. تیم ما در بخش تیمی تا فینال راه پیدا كرد و با شكست برابر چین نائب قهرمان شد. در انفرادی موسوی و احمدی صعود كردند كه در نیمه نهایی در مقابل حریفانشان شكست خوردند و به مدال برنز دست یافتند.
وی ادامه داد: همزمان با این مسابقات، قهرمانی نوجوانان جهان در لهستان برگزار می شود. تیم منتخب آسیا متشكل از نوید شمس و بازیكنانی از ژاپن، كره جنوبی و هند در این مسابقات حضور داشتند كه تیم منتخب آسیا مقام قهرمانی را كسب كرد. از امروز مسابقات انفرادی و دو نفره آغاز شده كه با توجه به اینكه نوید شمس با یك بازیكن ژاپنی در دو نفره شركت كرده و در سید یك مسابقات است؛ پیش بینی می كنیم در دو نفره هم یك مدال دیگر برای تنیس روی میز كشور به دست آید.
حسنی درخصوص فرصتهای كسب سهمیه المپیك گفت: هنوز فرصتهایمان شروع نشده است. برنامه ریزی فدراسیون ارتقای رنكینگ بازیكنان برای سید بهتر است. اولین مسابقه انتخابی المپیك از 2 تا 6 بهمن ماه برای كسب سهمیه تیمی است. در بخش آقایان تمام تلاشمان را برای كسب سهمیه تیمی می كنیم كه البته كار سختی است. 18 فروردین در تایلند مسابقات انتخابی المپیك در آسیاست. اگر سهمیه نگیریم؛ مسابقه بعدی خرداد ماه در دوحه قطر است كه تمام كشورهای دنیا كه نتوانسته اند سهمیه بگیرند می توانند شركت كنند. بعد از مسابقات دوحه قطر ممكن است بازیكنانی كه رنكینگشان بالاتر از بقیه است، درصورتیكه سهمیه 70 نفر در مسابقات انفرادی هنوز پر نشده باشد، از طریق رنكینگ وارد المپیك شوند.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 7 آبان با اجرای مرادی و كارشناسی شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)