جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

برگزاری نخستین دوره لیگ راكتبال در آذر ماه

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 21 آبان ماه در گفتگو با مجید جلیلی، رئیس سازمان لیگ فدراسیون اسكواش به موضوع برگزاری لیگ راكتبال پرداخت.

1398/08/22
08:47

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید جلیلی، رئیس سازمان لیگ فدراسیون اسكواش پیرامون برگزاری لیگ راكتبال بیان كرد: امسال مقرر شد كه لیگ رسمی راكتبال در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شود. در بخش بانوان 7 تیم و در بخش آقایان 5 تیم در اولین دوره لیگ ثبت نام كردند. امسال دسته بندی خاصی وجود ندارد و بصورت تیمهای داوطلب برگزار می شود. امیدواریم در سالهای بعد مخاطبین بیشتری داشته باشیم و لیگ را در سطح لیگ برتر و یك برگزار كنیم.
وی در ادامه افزود: لیگ امسال بصورت دوره ای برگزار می شود. دور رفت 20 تا 22 آذر ماه در مجموعه انقلاب تهران و دور برگشت احتمالا در بهمن ماه در خراسان جنوبی برگزار می گردد.
جلیلی با اشاره به سیاست فدراسیون اسكواش جهت توسعه رشته پدل و راكتبال در این رابطه عنوان كرد: انجمنهای فعالی در استانها تشكیل شده است كه علاقمندان را از طریق فراخوان، آموزش و پرورش و ... را جذب می كنند. بعلاوه از طرف فدراسیون مدرسینی به استانهای مختلف اعزام شده و كارگاه ها و كلینیكهای متعددی برگزار شده است.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راكتی" روز سه شنبه 21 آبان با اجرای مرادی و كارشناسی شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)