جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

بازیكن تنیس روی میز كشور: تنیس روی میز باید از بازیكنان خود حمایت كند

امیرحسین هدایی گفت: من از جوان ترین لژیونرهای تنیس روی میز هستم و از فدراسیون اتتظار داشتم كه اسم من هم در لیست بازی های قطر ارسال می كردند.

1400/03/11
15:50

به گزارش رادیو ورزش؛ دقایقی پیش امیرحسین هدایی بازیكن تنیس روی میز كشور روی خط زنده برنامه ورزش ایران (بازی های راكتی) آمد و در خصوص رشته تنیس روی میز كشور صحبت هایی را عنوان كرد.
امیرحسین هدایی گفت: در حال حاضر در مجارستان هستم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و جز چند روزی كه درگیر كرونا و مصدومیت بودم، بقیه روزها را بسیار خوب تمرین كردم. قراردادهای مجارستان به صورت 10 ماهه است و لیگ اینجا از طولانی ترین لیگ های دنیاست و روند كار به این شكل است كه باید 10 ماه برای این تیم بازی كرد.

بازیكن تنیس روی میز كشور با اشاره به حواشی اخیرش درباره یك مصاحبه افزود: من در مصاحبه خود از شخص خاصی اسم نبردم. و با توجه به اینكه تیم ملی در تنیس می تواند روی حداقل 3 نفر و حداكثر 5 نفر سرمایه گذاری و در مسابقات استفاده كند، تنها انتظار و درخواست من این بود كه در مسابقات قطر برگزار شد اسم من هم در لیست ارسال می شد و از آنجایی كه چند ماهی است كه مسابقاتی برگزار نشده و من هم از جوان ترین لژیونرها هستم و نفر سوم تیم ملی شدم، اهداف و انتظارات مربوط به خودم را دارم و این مستلزم یكسری حمایت ها می باشد.

وی در پایان اظهار كرد: بعد از برگشتم از مجارستان كه روز جمعه خواهد بود، نشستی با فدراسیون در این خصوص خواهم داشت. همچنین مسابقات لیگ، اتتخابی تیم ملی و بعد از آن اردوی مجارستان و سوئد را پیش رو دارم.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)