جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

حمایت های میلیونی بِرَندهای كیش از اسكواش

مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسكواش گفت: امسال به دلیل اینكه اعزام به مسابقات آسیایی را پیش رو داریم مسابقات مختلفی به میزبانی استان ها طبق تقویم فدراسیون با جوایز ارزنده برگزار می شود.

1400/03/11
17:06

به گزارش رادیو ورزش؛ مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسكواش در ارتباط مستقیم با برنامه "ورزش ایران" از وضعیت این رشته مطالبی را یادآور شد.

مسعود سلیمانی گفت: آذر ماه سال گذشته رویكرد فدراسیون این شد كه در سال 1400 طبق تقویم عملیاتی فدراسیون هر ماه یك مسابقه در یك استان ثبت جهانی به میزبانی یك هیات استان برگزار شود و هدف از این كار ارتقاء و بهبود رنكینگ جهانی ایرانی ها و مخصوصا ملی پوشان ما بوده و باتوجه به اینكه سال گذشته مسابقات فیزیكی كمتری برگزار شد و امسال به دلیل اینكه اعزام به مسابقات تیمی آسیا و انفرادی بزرگسالان آسیا و جوانان را در پایان سال داریم، آمادگی جسمانی بازیكنان نسبتا مناسب است.

او افزود: این مسابقات آمادگی مدعیان را در حد قابل قبولی حفظ می كند. از آنجایی كه پیك چهارم كرونا را داشتیم، این مسابقات در فروردین و اردیبهشت برگزار نشد و برپایی آن را به خرداد ماه موكول كردیم و اولین میزبانی را جزیره كیش داشت با جایزه 35 میلیونی كه نصیب علیرضا شاملی شد و او فاتح این بازی ها گردید. از این مسابقات یكی از برندهای كیش حمایت می كند و به دلیل حساسیت بالای آن دو تا از بازیكنان ما آسیب دیدند و بعد از كمی استراحت مجدد به تیم ملی بازمیگردند.

رییس فدراسیون اسكواش در پایان اظهار كرد: مسابقات حرفه ای رنكینگ كیفی هست چرا كه هم در تقویم فدراسیون جهانی و هم در تقویم فدراسیون ثبت شده است. بخش بانوان از 17 خرداد ماه و بخش مردان هم در 20 خرداد با جایزه 14 میلیونی در تهران و در مجموعه انقلاب برگزار خواهد شد.

گفتنی است ورزش ایران هر روز از ساعت 15 از رادیو ورزش موج 92 مگاهرتز پخش و به تحلیل موضوعات و رشته های مختلف ورزشی كشور می پردازد.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)