جهان ورزش (جانبازان و معلولان) چهارشنبه از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش جانبازان و معلولان)

مدرس داوری گلبال: كیفیت داوری گلبال در ایران خوب است

برنامه جهان ورزش رادیو با موضوع ورزش جانبازان و معلولان به گفتگو با فریبا محمدی داور باسابقه كشورمان پیرامون وضعیت داوری گلبال و یك مدرس داوری از خارج از كشور پرداخت.

1401/04/01
15:36

به گزارش رادیو ورزش؛ فریبا محمدی داور بین المللی گلبال در خصوص دوره جدید آموزشی داوری برای داوران كشور گفت : ما این دوره آموزشی گلبال را با توجه به شرایط كووید كه مسافرت دشوار است فدراسیون جهانی مصوب كرد كه داخل كشورمان برگزار كنیم اما مدرس آن باید از فدراسیون جهانی حضور داشته باشد كه ما نیز در خدمت رئیس كمیته جهانی داوران در كشورمان هستیم.

محمدی درباره مسابقات بین المللی و انتخاب داوران گفت: در سال گذشته 4 نفر از داوران ما به مسابقات بین المللی دعوت شدند كه این كار باعث افزایش روحیه دیگر داوران و حتی تیمهای ما كه در مسابقات بین المللی شركت میكنند، می‌شود.

وی درباره سختی های داوری گلبال گفت: داوری گلبال بسیار جذاب می‌باشد كه نكات فنی زیادی دارد كه 2 نفر از داوران داخل زمین به زبان خارجی صحبت میكنند و 9 نفر دیگر داور خارج از زمین هستند.

مهمان خارجی برنامه نیز كه از كشور تركیه و مدرس دوره داوری كشورمان می‌باشد درباره كیفیت داوری گلبال در كشورمان گفت: سطح كیفی داوران ایرانی خوب می‌باشد و در مسابقات مختلف جهانی نیز ما این كیفیت خوب داوری را شاهد بودیم.

برنامه جهان ورزش جانبازان و معلولان چهارشنبه ها از ساعت 15 تا 16 از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش جانبازان و معلولان)