جهان ورزش (جانبازان و معلولان) چهارشنبه از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش جانبازان و معلولان)

نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان كشورمان خبر داد اعزام ناشنوایان كشورمان به مسابقات تابستانه 2023 روسیه

داودی در گفت‌و‌گو با رادیو ورزش توضیحاتی درباره تیم‌های اعزامی به روسیه و استعدادیابی ناشنوایان ارائه داد.

1402/04/29
08:02

زهرا داودی، نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان در خصوص ورزشكاران اعزامی به مسابقات بین‌المللی روسیه توضیح داد: تیم‌های ما در چهار رشته دوومیدانی، جودو، تنیس روی میز و فوتبال هفته آینده به بازی‌های تابستانه ناشنوایان 2023 كه در كشور روسیه برگزار می‌شود؛ اعزام خواهند‌‌‌‌‌‌ شد. این بازی‌ها در 5 رشته برگزار می‌شود كه با توجه به آمادگی تیم‌های ما، بانوان كشورمان در دو رشته دوومیدانی و تنیس روی میز و آقایان در هر چهار رشته شركت‌كننده خواهند‌ داشت.

وی تصریح كرد: روسیه بیشتر با هدف اینكه اذهان كشورهای دیگر را نسبت به خودش مثبت كند و دوستی خود را به دنیا نشان دهد؛ این میزبانی را پذیرفته و با شعار «ما در ورزش در كنار هم هستیم» میزبان این دوره از بازی‌ها است. كاروان كشور ما هم با عنوان «كاروان محرم» راهی این دوره از رقابت‌ها است.

داودی در زمینه استعدادیابی اعضای جدید در تیم‌های ملی ناشنوایان اظهار كرد: با توجه به اینكه سن اعضای تیم ملی ناشنوایان بالا رفته است؛ استعدادیابی برای فدراسیون ناشنوایان به یك ضرورت تبدیل شده‌ است. ما جلساتی را با آموزش‌ و‌ پرورش استثنایی برگزار كرده‌ایم تا بحث استعدادیابی از حالت تفاهم‌نامه‌های كاغذی به حالت اجرایی درآید. ضمن اینكه در نیمه دوم مرداد مسابقات استعدادیابی آموز‌ش‌ و‌ پرورش برگزار می‌شود كه ورزشكارانی از كل كشور در چند رشته حضور پیدا می‌كنند. ما نیز تا جایی كه بتوانیم همكاری لازم را با آنها خواهیم‌ داشت. از لحاظ سخت‌افزاری امكاناتی را در اختیار آنها خواهیم گذاشت تا هر دو طرف به اهداف خودمان برسیم.

برنامه زنده "جهان ورزش ویژه جانبازان و معلولین" روز چهارشنبه 28 تیر با اجرای محمد درخشنده پخش شد. این برنامه ساعت 15:05 روزهای چهارشنبه به مدت 55 دقیقه بروی آنتن شبكه رادیویی ورزش می‌رود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش جانبازان و معلولان)