جهان ورزش (سواركاری و چوگان) جمعه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(سواركاري و چوگان)

مسابقات پرش با اسب مالكین سال 98

برنامه "ورزش ایران، سواركاری و چوگان" روز پنجشنبه 16 آبان در گفتگو با خسروشاهی، مسئول هیئت سواركاری غرب كرج به موضوع مسابقات پرش با اسب مالكین سال 98 اختصاص داشت.

1398/08/17
11:08

به گزارش رادیو ورزش؛ خسروشاهی، مسئول هیئت سواركاری غرب كرج پیرامون برگزاری مسابقات پرش با اسب مالكین سال 98 بیان كرد: مسابقات قهرمانی مالكین هر سال در نقاط مختلف كشور برگزار می شود. امسال با تلاش هیئت و مساعدت مسئولان فدراسیون این مسابقات در باشگاه سواركاری فرمان آرا انجام می شود. 70 سواركار از سراسر ایران در این مسابقات شركت كرده و به رقابت می پردازند. مسابقات در روز چهارشنبه در یك رده و جمعه در دو رده دیگر انجام می شود. درصورت نیاز با یك باراژ راند چهارم، قهرمان مالكین سال 98 مشخص شوند.
خسروشاهی درخصوص تفاوت این مسابقه با دیگر مسابقات پرش با اسب گفت: پرش در شرایط و رده های سنی مختلفی انجام می شود. مسابقات مالكین شامل سواركارانی هستند كه حرفه ای نیستند ولی علاقمند هستند.
برنامه زنده "ورزش ایران، سواركاری و چوگان" روز پنجشنبه 16 آبان پیرایرانی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 پنجشنبه ها بصورت یك هفته در میان از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(سواركاری و چوگان)