جهان ورزش (سواركاری و چوگان) جمعه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(سواركاري و چوگان)

آمادگی روحی كودكان برای سواركاری و چوگان از «جهان ورزش»

برنامه امروز جهان ورزش (چوگان و سواركاری) رادیو ورزش موضوع آمادگی روحی كودكان و والدین برای دنبال كردن این رشته را از جوانب مختلف بررسی می‌كند.

1400/11/08
14:21

به گزارش رادیو ورزش؛ رابطه كودكان با حیوانات، همیشه صمیمی و عمیق بوده است. هیچ پدر و مادری در این دنیا وجود ندارد كه نخواهد فرزندش نسبت به زیبایی، نیكی و مهربانی حساس باشد.

سواركاری، تعادل روح و جسم فرزندان را به دنبال خواهد داشت. اعتماد به نفس و داشتن یك روحیه مستقل از ویژگی‌های بارز كودكانی است كه در كنار اسب به فعالیت و ورزش مشغولند.

كودك با آموختن تكنیك‌های مراقبت از اسب، یاد می‌گیرد تا چگونه با مسائل روبرو شود و در مقابل شرایط مختلف از خود واكنش نشان دهد.

برنامه جهان ورزش (چوگان و سواركاری) امروز به موضوع آمادگی روحی كودكان و والدین برای دنبال كردن این رشته به صورت حرفه‌ای می‌پردازد.

فرنوش جلالی‌نیا اولین میهمان امروز از راه‌های رسیدن كودكان و نونهالان در مسیر ورزش حرفه‌ای سواركاری می‌گوید.

مجید سعادتی‌نیا رئیس هیات چوگان جنوب شرق استان تهران از قرار گرفتن كودكان و روش‌های موجود برای رسیدن به مسیر حرفه‌ای ورزش چوگان مطالبی را عنوان می‌كند.

همچنین دكتر علی رشیدی از دیگر میهمانان امروز برنامه است كه از نقش و كمك‌های مشاوره به كودكان و والدین برای رسیدن به این مسیر صحبت می‌كند.

ارائه آخرین اخبار ایران و جهان، ارائه آخرین رویدادهای هفته گذشته و بسته‌های گزارشی چوگان و سواركاری از دیگر بخش‌های برنامه است.

جهان ورزش (چوگان و سواركاری) كاری از گروه مسابقات به تهیه كنندگی رابعه اقدامی، گویندگی غلامعلی پیرایرانی، كارشناسی رامین شفیعی، گزارشگری پرنیان مددی و مجید عظیمی و سارا صالحی امروز 8 بهمن ماه از ساعت 15 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز رادیو ورزش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(سواركاری و چوگان)