ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

عضو فراكسیون ورزش: منتقد نحوه كمك مالی اخیر مجلس به فدراسیون‌ها هستم

سارا فلاحی نماینده مجلس شورای اسلامی از شیوه و معیارهای كمك مالی مجلس به برخی فدراسیون‌ها گلایه كرد.

1401/04/28
17:00

به گزارش رادیو ورزش؛ سارا فلاحی عضو فراكسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفتگو با برنامه جهان ورزش ویژه تیراندازی در مورد عدم كمك مجلس به 20 فدراسیون ورزشی توضیح داد: از محل تبصره 14 هدفمندی یارانه ها یك مقداری بودجه به برخی فدراسیونها تعلق گرفت كه این اتفاق مبتنی بر چانه زنی و رجوع یك سری فدراسیونها به مجلس و لابی گری این فدراسیون ها مربوط بوده است.

وی در ادامه گفت: البته بنده خودم منتقد این جریان و سازوكار هستم ولی خب این ماجرا رخ داد و هیج گونه مشاوره ای با فراكسیون ورزش صورت نگرفت.

فلاحی درخصوص عدم اطلاع رسانی به دیگر فدراسیون‌ها گفت: من بعنوان نائب رئیس فراكسیون ورزش؛ خودم نیز در جریان این كار نبودم و این نگاه و این رفتار یك رفتار عادلانه ای نبوده است.

فلاحی در پاسخ مجری درباره این عدم هماهنگی بین نماینده ها در مجلس گفت: این عدم هماهنگی در مجلس را قبول دارم و اگر این كار از طریق فراكسیون ورزش پیگیری می‌شد قطعا نتیجه بهتری میگرفتیم اما خب متاسفانه از طریق كمیسیون فرهنگی پیگیری شد و ما در جریان نبودیم.

نائب رئیس فراكسیون ورزش مجلس درباره افزایش كمك به برخی فدراسیون‌های مدال آور گفت: حتی اگر ملاك هم مدال آوری بود، نباید اینگونه تخصیص بودجه می‌داشتیم و انشالله بعد از اتمام تعطیلات عید حتما به این موضوع ورود خواهیم كرد.
انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)