ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

انتخابات فدراسیون تیراندازی روی میز برنامه «جهان ورزش»

برنامه جهان ورزش (تیراندازی و تیر و كمان) رادیو ورزش امروز به موضوع انتخابات فدراسیون تیراندازی پرداخته و در این راستا با خلیل نژادی سرپرست دبیری فدراسیون گفتگو می‌كند.

1400/10/20
13:20

به گزارش رادیو ورزش؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی قرار بود فردا برگزار شود اما سرانجام فدراسیون تیراندازی اعلام كرد كه انتخابات این فدراسیون تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است. علی دادگر، رضا ملك محمدی، رضا ابوالحسنی، ابراهیم برخورداری، حسین زكی زاده، كبری غیاثی، مرتضی قربانی‌، داود كرمی، سعید محمدی دوست، حبیب مقصودی و سید رضا میر ابوطالبی اسامی نامزدهای ثبت نام شده برای انتخابات ریاست این فدراسیون هستند كه هنوز هم تایید صلاحیت‌های این نامزدهای انتخاباتی اعلام رسمی نشده است.

برنامه جهان ورزش (تیراندازی و تیر و كمان) امروز میزبان یاسر خلیل نژادی سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی است كه در خصوص این موضوع صحبت می‌كند.

حقیقت از دیگر میهمانان امروز است كه درباره جلسه كمیته فنی تیراندازی به اهداف پروازی كه روز گذشته برگزار شد، از آخرین اخبار این نشست مطالبی را مطرح می‌كند.

همچنین مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون تیراندازی با كمان به منظور انتخاب رئیس فدراسیون در سال 1401 برگزار خواهد شد كه بهزاد پاكزاد سرمربی تیم تیراندازی با كمان ایران روی خط تلفنی برنامه آمده و در این باره گفتگویی را انجام می‌دهد.

ارائه آخرین اخبار این رشته و آیتم قهرمانان و جوانان آتیه دار از بخش‌های متنوع این برنامه به شمار می‌رود.


جهان ورزش (تیراندازی و تیر و كمان) كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش به تهیه كنندگی رابعه اقدامی، گویندگی اكبر ارمنده و كارشناسی یوسف آجرلو امروز 20 دی ماه از ساعت 15 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)