یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

انتقاد احسان حدادی از پرداخت نشدن پاداش ورزشکاران


برنامه "یک نفس تازه" یکشنبه 19 اسفند، در بخش ندیده ها و نشنیده ها، بخشی از صحبت های احسان حدادی، ورزشکار رشته پرتاب دیسک، در خصوص بی توجهی مسئولین نسبت به پرداخت پاداش ها را ارائه کرد.

1397/12/19
12:16


به گزارش رادیو ورزش؛ احسان حدادی در انتقاد از بی توجهی مسئولین نسبت به افتخارآفرینی ورزشکاران گفت: من اصلاً انتظار نداشتم دکتر داورزنی که خود در بدنه ورزش است؛ روزی ریاست فدراسیون والیبال را برعهده داشته و شرایط ورزشکاران را به خوبی درک می کند، چنین حرفی بزند. این حرف زده شد و بعداً تکذیب شد و گفتند که منظور طور دیگری بوده است.
وی، ادامه داد: من از وزارت ورزش واقعاً انتظار حمایت دارم. یک فوتبالیست، والیبالیست و بسکتبالیست یک یا دو میلیارد تومان و حتی بیشتر قرارداد می بیندد؛ اما به رشته هایی مثل وزنه برداری، دو و میدانی، قایقرانی، کشتی و بسیاری از رشته های دیگر کم توجهی می شود. حسن رحیمی به خاطر دغدغه هایی که دارد از ورزش حرفه ای خداحافظی می کند و فکر نمی کنم این اتفاق خیلی قشنگی باشد که در ورزش ما رخ می دهد. اگر قولی داده می شود، آن قول انجام شود. به نظرم کار خیلی سختی هم نیست.
المپیک نزدیک است و باید ورزشکارانمان را حفظ کنیم. اگر این اتفاق بیافتد، قطعاً می توانیم در المپیک نتایج خیلی بهتری کسب کنیم؛ همچنین می توانیم تعداد مدالهایمان را در رشته های مختلف زیاد کنیم و اینطور نباشد که مدال آوریمان محدود به 4 رشته باشد.
حدادی، در پایان اضافه کرد: امیدوارم پاداش ها پرداخت شود؛ زیرا در این مدت قهرمانان زیادی در فضای مجازی از من درخواست کردند که راجع به این موضوع صحبت کنم. ما 4 سال برای کسب موفقیت و مدال آوری تلاش کرده ایم و به نظرم این حقمان است.
برنامه "یک نفس تازه" هر روز صبح از ساعت 06:00 به مدت 60 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه