یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

صحبت های برانکو قبل از دیدار با الاهلی عربستان


برنامه "یک نفس تازه" سه شنبه 20 فروردین، ضمن مرور تازه ترین اخبار ورزشی، در بخش ندیده ها و نشنیده ها بخشی از مصاحبه با برانکو، سرمربی تیم پرسپولیس را ارائه کرد.

1398/01/20
13:41


به گزارش رادیو ورزش؛ در دور سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا استقلال ایران موفق شد بازی حساس و تعیین کننده مقابل الهلال عربستان را با برتری 2-1 پشت سر بگذارد تا نماینده کشورمان در گروه سوم رقابتها به روزهای آینده در این گروه و حتی صعود به عنوان صدرنشین کاملاً امیدوار شود. تیم استقلال در حالی موفق شد الهلال را شکست دهد که الهلالی ها با 6 امتیاز کامل در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند؛ اما استقلال هم 4 امتیازی شد.
امروز نیز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم. رقابت تیم پرسپولیس و الاهلی عربستان ساعت 20:00 امشب برگزار خواهد شد.
برانکو، سرمربی تیم پرسپولیس، قبل از دیدار با تیم الاهلی عربستان اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از باشگاه الوصل به خاطر شرایط خوب میزبانی و در اختیار گذاشتن استادیوم تشکر کنم که باعث شد خودمان را خیلی بهتر برای بازی با الاهلی عربستان آماده کنیم. الاهلی در میان چهار تیم برتر عربستان قرار دارد و در 10 سال اخیر در کنار الهلال از باثبا‌ت‌ترین تیم‌های عربستان بوده است.
وی در ادامه افزود: واقف هستیم بازی خیلی سخت و نامعلومی در پیش داریم. نتیجه آنها مقابل السد و پیروزی 2 بر صفر تیم عربستانی گویای کار سخت ما در این دیدار است. در مورد تیم‌مان هم باید بگویم همه‌ی بازیکنان به جز ماهینی و انصاری سلامت و در رقابت برای بازی هستند.
برنامه یک نفس تازه، با اجرای الهام حسینی، هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه