یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

قلعه‌نویی: مسئولیت باخت به استقلال با من است


برنامه "یک نفس تازه" شنبه 24 فروردین، بخشی از صحبت های سرمربی تیم فوتبال استقلال و سپاهان در کنفرانس خبری بعد از بازی را ارائه کرد.

1398/01/24
12:11


به گزارش رادیو ورزش؛ وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال، در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپاهان و شکست این تیم با نتیجه 0-1 اظهار کرد: در رابطه با بازی امروز باید بگویم به همه اعضای تیم، بازیکنان، کادر فنی و کادر پزشکی بسیار افتخار می کنم. همه در روزهای اخیر و بعد از بازی که در قطر مقابل الهلال داشتیم، سخت کار کردند. بابت روحیه تیمی و کار تیمی خیلی خوبی که داشتیم و نیز ذهنیت برد اعضای تیم، یک پیروزی بدست آوردیم. ما مستحق این پیروزی بودیم.
وی، ادامه داد: علی رغم مشکلاتی که در گذشته داشتیم؛ ورزشگاهی که شرایط بسیار سختی را برای ما رقم زد و نیز سپاهان قدرتمند، توانستیم این بازی را ببریم. از قطر به تهران آمدیم و رفت و آمد زیادی داشتیم؛ اما توانستیم با برد کار خود را به پایان برسانیم و به احترام این تیم باید بایستم و صحبت کنم.
قلعه نویی، سرمربی تیم سپاهان، درباره عملکرد تیم خود گفت: تیم ما هم نیمه اول و هم نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد. ما روی یک اتفاق و یک اشتباه بازی را واگذار کردیم. بازیکن ما باید توپ را بردارد و رو به جلو برود؛ اما پاس می دهد آن هم وسط زمین؛ اگر هم قرار است پاس بدهد باید به کناره ها ارسال کند. چنین اشتباهاتی برای همه بازیکنان اتفاق می افتد. می خواهم بگویم مسئولیت باخت برعهده ماست.
به نظرم تیم ما خوب بود. از تک تک بازیکنان تشکر می کنم. اگر ایرادی هم بوده به امیر قلعه نویی بر می گردد نه کس دیگری.
برنامه یک نفس تازه، با اجرای الهام حسینی و تهیه کنندگی فتانه سوزنده، هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه