یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

تأثیر حضور تاج در AFC برای ایران


برنامه "یک نفس تازه" در بخش ندیده ها و نشنیده ها، بخشی از صحبت های تاج در خصوص تأثیر حضور وی در کنفدراسیون فوتبال آسیا را ارائه کرد.

1398/01/25
13:34


به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی تاج، نایب رئیس AFC، در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه شما یکی از نواب رئیس هستید، از این پس چه اتفاقات خوبی می تواند برای فوتبال ما رخ دهد، اظهار کرد: AFC انتخابات خود را برگزار کرد و به استثناء رئیس بسیاری از نایب رئیسان تغییر کردند. قطر، ایران و چین جزء نواب رئیس هستند. امارات، عربستان و کره جنوبی در این انتخابات به صورت گسترده شرکت کردند؛ اما شانسی برای انتخاب شدن نداشتند.
تاج، خاطرنشان کرد: کار نواب رئیس مشخص است. قبلاً نواب رئیس مان شرایط خاص دیگری داشت؛ اما این نواب رئیسی که فدراسیون فوتبال ایران برعهده گرفته، نواب رئیسی برتری است. فکر می کنم در طول 4 سال بتواند استفاده بهینه و خوبی برای فوتبال کشورمان داشته باشد. به خصوص در مسائلی که ما اکنون در کمیته مسابقات به آن مبتلا هستیم، بسیار مؤثر خواهد بود.
وی در خصوص اینکه، یکی از مشکلات ایران بازی با تیم‌های عربستانی است، عنوان کرد: این مسائلی است که باید حل شود. کشور ما از این موضوع، آسیب می‌بیند. استقلال و پرسپولیس برای سفر دچار مشکلاتی شدند، به عنوان مثال استقلال وقتی به قطر سفر کرد، برای برگشت سخت بود که از بحرین به ایران برگردد و این مسائل به شکلی از طریق AFC حل شد.
برنامه یک نفس تازه، با اجرای الهام حسینی و تهیه کنندگی سحر مستدام، هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه