یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

واکنش برانکو به صحبت های جنجالی کاشانی


برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 26 فروردین، در بخش ندیده ها و نشنیده ها، به حواشی اخیر تیم پرسپولیس و ارائه صحبت های بازیکنان و سرمربی این تیم پرداخت.

1398/01/26
13:24


به گزارش رادیو ورزش؛ سرخپوشان با پیروزی 3-2 مقابل سایپا حاشیه امنیت خود را در صدر جدول به 5 امتیاز افزایش دادند و به سومین عنوان قهرمانی با برانکو نزدیک شدند؛ اما دیروز اظهارات جعفر کاشانی، رئیس هیأت مدیره باشگاه که گفته بود شخصیت پرسپولیس متکی به فرد نیست و با رفتن یک نفر شخصیت پرسپولیس لطمه نمی خورد؛ برانکو تیم را قهرمان نکرده و مجموعه مدیریت باشگاه نتیجه اش قهرمانی شده است، بازیکنان را نگران کرده و انتقاداتشان را در پی داشته است.
البته کاشانی مجدداً اعلام کرده از گفته هایش سوء برداشت شده و مخاطبش برانکو نبوده است؛ بلکه همه کسانی بوده که در پرسپولیس فعالیت می کنند.
سید جلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس، در خصوص صحبت های کاشانی اظهار داشت: متأسفانه صبح بازی به جای اینکه به بازیکنان روحیه بدهد، روحیه بازیکنان را خراب می کند.
علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم پرسپولیس، نیز بیان کرد: من هیأت مدیره که 6،7 نفر هستند را به جز عرب اصلاً نمی شناسم. باید بیایند تا با آنها آشنا شویم.
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس، اگرچه دلخوریهایی بابت نگرفتن حقوق اش از باشگاه دارد؛ اما امروز موضعی مدبرانه مقابل صحبت های رئیس هیأت مدیره باشگاه گرفت و عنوان کرد: بله من نقشی نداشته ام؛ بازیکنان نقش داشتند؛ زیرا آنها از همه بیشتر سزاوار بودند و در کنار هواداران و مردم به قهرمانی رسیده اند. کاشانی یک فوتبالیست سابق بزرگ ایران است که همیشه در فوتبال است و تجربه دارد و به طاهری و گرشاسبی کمک خیلی بزرگی کرده است. فکر می کنم به عرب هم خیلی بتواند کمک کند. طبیعی است و حق دارد که اظهارنظر کند. اینکه من را دوست داشته باشد یا خیر، مهم نیست. به هر حال باید برای خدماتی که وی برای فوتبال ایران و پرسپولیس انجام داده است، ارزش قائل شویم.
برنامه یک نفس تازه، با اجرای مرادی، هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه