یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

آمادگی بانوان فوتبالیست برای مقابله با تیم های آسیایی


برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 1 اردیبهشت، بخشی از مصاحبه با سرمربی تیم ملی زیر 19 ساله بانوان و بازیکنان این تیم را ارائه کرد.

1398/02/02
15:54


به گزارش رادیو ورزش؛ چند روز دیگر دختران جوان فوتبال ایران در ویتنام بازی دارند. آنها قرار است در مرحله دوم رقابتهای انتخابی مسابقات زیر 19 ساله های آسیا به میدان بروند. تیم فوتبال جوانان ایران در گروه B رقابتهای انتخابی آسیا با تیم های کره جنوبی، ویتنام و لبنان همگروه است. این تیم قرار است 3 اردیبهشت ماه راهی مرحله رقابتهای قهرمانی آسیا شود.
خسرویار، سرمربی تیم ملی زیر 19 سال بانوان، درباره شرایط آمادگی تیم خود گفت: این بازیکنان آمده اند که کار جدیدی انجام بدهند؛ زیرا اگر ما از این گروه بالا نیایم، در جای خودمان خواهیم ماند و به این نتیجه می رسیم سختی هایی که در طول یک سال و دو ماه کشیده ایم هیچ فایده نداشته است.
اروپایی ها سبکی مثل ما بازی می کنند؛ اما آسیایی ها خیلی سخت تر هستند؛ زیرا از نظر آمادگی بدنی بسیار قوی و تند هستند. ما خیلی سعی کردیم روی بدنسازی و سرعت عکس العمل بازیکنان کار کنیم.
صادقی، ملی پوش فوتبال، اظهار کرد: اکنون به آمادگی کامل رسیده ایم. می توان گفت که تا به حال چنین آمادگی در هیچ یک از رده ها نبوده است.
خدابخشی، ملی پوش فوتبال، عنوان کرد: گروه آسانی نیست. بازی اول برایمان حکم فینال را دارد. امیدوارم که بازی اول را ببریم و انگیزه بازیکنان برای دیدارهای بعد بالاتر برود.
برنامه یک نفس تازه، امروز با اجرای بتول مرادی، ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
یک نفس تازه