یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

یک قدمی قهرمانی لیگ برتر بسکتبال

برنامه "یک نفس تازه" شنبه 7 اردیبهشت، علاوه بر مرور مهمترین رویدادهای ورزشی هفته، مصاحبه ای با حماد سامری، سرمربی تیم پالایش نفت را ارائه کرد.

1398/02/07
13:05

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابتهای لیگ برتر فوتبال، مسابقات هفته بیست و هفتم، امروز با برگزاری دو مسابقه به پایان خواهد رسید. از ساعت 19:15 تیم های صنعت نفت و نفت مسجد سلیمان در حالی به مصاف هم می روند که تیم نفت مسجد سلیمان نیاز شدیدی به کسب امتیاز در این مسابقه خواهد داشت. از ساعت 20:15 پدیده و استقلال دیگر بازی حساس هفته را در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس برگزار می کنند. بازی که می تواند برای استقلال بسیار حائز اهمیت باشد.
در نخستین بازی فینال رقابتهای لیگ برتر بسکتبال، دو تیم شهرداری گرگان و نفت آبادان به میزبانی گرگانی‌ها مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار با حساب 67 - 63 به سود نفت آبادان پایان یافت.
حماد سامری، سرمربی تیم پالایش نفت درباره دیدار با تیم گرگان گفت: بازی بزرگ و خوبی بود و به نظرم در حد فینال لیگ برتر ایران بود. چنین میزبانی و بازی با این کیفیت را خیلی وقت بود که نداشتیم. باید به هر دو تیم و بسکتبال ایران تبریک بگویم که فینال با این قدرت و کیفیت را به نمایش گذاشتند.
وی، در خصوص بازی دوم که قرار است عصر امروز برگزار شود، عنوان کرد: قطعاً تمام بازیها سخت است و هیچ یک قابل پیش بینی نیست. این دو تیم آنقدر به هم نزدیک هستند که بازی دشواری را در پیش خواهیم داشت. باید ریکاوری کنیم و همه توانمان را بکار بگیریم تا انشالله نتیجه بازی را به سود خود به پایان برسانیم.
برنامه یک نفس تازه، امروز با اجرای الهام حسینی، ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
یک نفس تازه