یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

تصمیمات کمیته انضباطی درباره تخلفات دیدار پرسپولیس و سپاهان


برنامه "یک نفس تازه" یکشنبه 8 اردیبهشت، ضمن مرور مهمترین اخبار ورزشی، مصاحبه ای با حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی را ارائه کرد.

1398/02/08
11:44


به گزارش رادیو ورزش؛ در هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال، تیم های پدیده و استقلال در مشهد مقابل هم قرار گرفتند که تیم پدیده موفق شد با کسب برتری 1-0 استقلال را شکست بدهد. در دیگر بازی حساس دیروز صنعت نفت آبادان موفق شد با نتیجه 3-1 نفت مسجد سلیمان را ببرد تا با 30 امتیازی شدن ادامه بقای خود را در رقابتهای لیگ برتر قطعی کند.
حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی، در خصوص تصمیمات اتخاذ شده برای حواشی دیدار پرسپولیس و سپاهان عنوان کرد: رأی صادر نشد. یک دستور موقت است. وقتی گزارش بازی می رسد، با توجه به آیین نامه و مقررات انضباطی جدید، چه از طرف افراد حقیقی مثل بازیکن و مربی و چه از نظر تماشاگران، تخلفات را دسته بندی می کنیم و اخطار می دهیم که ظرف 48 ساعت دفاعیه های خود را ارسال کنید یا اگر مواردی لازم باشد، دعوت می کنیم که در جلسه ای حاضر شوند.
ماده 100 مقررات انضباطی خودمان به رئیس یا معاون کمیته انضباطی این اجازه را می دهد که اگر موردی را دیدند که حساسیت برانگیز بود و ارتباط خاصی با امنیت مسابقات بعدی داشت یا آنقد ر مهم بود که باید درباره آن تصمیم بگیریم، دستور موقت اورژانسی صادر کنند.
وی، تصریح کرد: در شرایطی که ما تجربه تلخی در روز بازی داشتیم و نیز با توجه به صحبت های یکی از بازیکنان که در آستانه دیدار بعد این دو تیم در اصفهان بود، احساس کردیم باید دستور موقتی صادر کنیم. البته قطعاً فرصت برای شنیدن حرف های این بازیکن وجود خواهد داشت. پس از این اتفاق عرب و تابش صحبت های خوبی داشتند و از آنها ممنونم که منصفانه صحبت کردند.
بازیکنی هم که برای وی دستور موقت صادر کردیم، به فوریت عذرخواهی کرد و دلجویی صورت گرفته است. ما علاوه بر این دستور موقت فراخوانی از هر دو تیم خواهیم داشت که انشالله به آن رسیدگی می کنیم.
برنامه یک نفس تازه، امروز با اجرای الهام حسینی، ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
یک نفس تازه