یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

خواهرخواندگی فوتبال ایران و کرواسی


برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 9 اردیبهشت، با شکوری، سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال، در ارتباط با تفاهم نامه فوتبال ایران و کرواسی به گفتگو پرداخت.

1398/02/09
14:35


به گزارش رادیو ورزش؛ شکوری، سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال، در خصوص محتوای مراسمی که با حضور رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی برگزار شد، گفت: هیأتی از کشور کرواسی در کشور ما حضور پیدا کرده است که رئیس کمیته ملی المپیک و دبیرکل کشور کرواسی جزء این نفرات هستند. دکتر صالحی امیری و شهنازی این هماهنگی را به وجود آورده اند که دوستان از کمپ تیم های ملی بازدیدی داشته باشند تا انشالله بتوانیم در آینده روابط خیلی خوبی با کشور کرواسی داشته باشیم.
کرواسی تیم نایب قهرمان جهان است. اینکه بتوانیم با کشورهای بزرگ دنیا مخصوصاً در رشته فوتبال ارتباط برقرار کنیم به پیشرفت کشور کمک بسزایی خواهد کرد. ما پیش نویس تفاهم نامه ای با عنوان خواهرخواندگی را تقدیم آنها کرده ایم. انشالله بعد از مطالعه بتوانیم آن را به امضاء برسانیم.
انشالله که در آینده ای نه چندان دور داوور شوکر و تاجیک دیدار خیلی خوبی با هم داشته باشند و بازیهای دوستانه ای را برگزار کنیم.
وی، درباره علت عدم حضور کرانچار در مراسم عنوان کرد: کلیه نفراتی که از کشور کرواسی در کشور ما حضور دارند به این جلسه دعوت شده بودند؛ اما گویا کرانچار دچار سرماخوردگی شده و در مراسم حضور پیدا نکرد.
خیلی خوشحال هستیم که توانستیم این جلسه را برگزار کنیم تا انشالله بتوانیم از طریق فوتبال روابط ملت ها را به هم نزدیک کنیم.
شکوری، در خصوص پروسه طولانی مدت تیم ملی و بازی دوستانه با سوریه، بیان کرد: مطمئناً تاج قبل از نزدیک شدن به بازی با سوریه سرمربی را انتخاب خواهد کرد. اینکه یک انتخاب خوب داشته باشیم در اولویت است. با تلاش هایی که فدراسیون فوتبال انجام می دهد، انشالله که می توانیم در آینده مربی خیلی خوبی را در کادر تیم شاهد باشیم.
برنامه یک نفس تازه، هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
یک نفس تازه