یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

تاج: ارزیابی بنده از عملکرد فنی کی روش مثبت است


برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 16 اردیبهشت، در بخش ندیده ها و نشنیده ها، بخشی از صحبت های مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، درباره کی روش را ارائه کرد.

1398/02/16
11:37


به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، در مصاحبه ای در خصوص کارلوس کی روش گفت: ارزیابی بنده از عملکرد فنی کی روش مثبت است. تا حضور داشت، دفاع خیلی جانانه ای داشتیم و دفاعمان هم از کشورمان و تیم ملی مان بود و از خود کارلوس کی روش نبود. اعتقادمان این بود که ما باید بهترین بهره برداری را از قرارداد انجام شده ببریم و دفاع کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. نتایجمان هر چند نتایج دلخواه در جام باشگاه های آسیا نبود؛ اما مطلوبتر از دوره های قبل بود و این را همگان می گویند.
اکنون ما به لحاظ بعضی از مناسبات و گرفتاریهای حقوقی پیش آمده از بابت ترانسفور و پرداخت پول، دچار مشکل شده ایم. به هر حال ما به تعهدات مالی و غیرمالی خودمان در قبال کی روش عمل کرده ایم. تقصیری هم متوجه فدراسیون نیست.
پولی باید به حساب وی پرداخت می شد که فکر می کنم 3 ماه و 10 روز است که حواله کرده ایم. شکایت وی هم به فیفا نمی تواند به جایی برسد؛ زیرا ما به درستی این پول را از طریق AFC حواله کرده ایم و قصد ندادن، نداریم. محدودیت های مالی بین المللی اجازه نداده که پول تا به کنون در حساب وی بنشیند.
در حال برنامه ریزی هستیم که جواب این شخص را بدهیم. ما به بعضی از این ادبیات گله مند هستیم؛ اما به دلیل اینکه در حال حاضر در اختیار ما نیست و در اختیار تیم ملی کلمبیا است، نمی توان برخوردی داشت.
برنامه یک نفس تازه، امروز با اجرای بتول مرادی روی آنتن رفت. این برنامه هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
یک نفس تازه