یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

وداع زودهنگام دو نماینده فوتبال کشور با لیگ قهرمانان آسیا

برنامه "یک نفس تازه" سه شنبه 17 اردیبهشت، گزارشی از دو بازی نمایندگان کشورمان در نیم فصل لیگ قهرمانان آسیا را ارائه کرد.

1398/02/18
08:03

به گزارش رادیو ورزش؛ دو نماینده کشورمان، تیم های استقلال و پرسپولیس وداع زودهنگامی با رقابتهای نیم فصل لیگ قهرمانان آسیا داشتند و در همان مرحله گروهی به کار خود خاتمه دادند.
روز گذشته در گروه D رقابتها در تاشکند ازبکستان تیم پرسپولیس علی رغم اینکه بازی قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت، با یک گل مقابل پاختاکور مغلوب شد تا در فاصله یک هفته به پایان مرحله گروهی حذفش قطعی شود. دیگر بازی این گروه را تیم های السد و الاهلی عربستان برگزار کردند که تیم قطری 2-1 نماینده عربستان را شکست داد تا صعود السد فعلاً در این گروه قطعی شود. از بین تیم های الاهلی و پاختاکور یک تیم دیگر هم راهی مرحله حذفی یک هشتم خواهد شد.
در گروه C رقابتها نیز نتایج به ضرر استقلال، نماینده کشورمان رقم خورد و استقلال که در روزشگاه آزادی می توانست با کسب برتری مقابل الدحیل امیدوار به روز پایانی باشد، با تساوی 1-1 متوقف شد و امید خود را کامل از دست داد تا الدوحیل به همراه الهلالی که 2-0 العین را شکست داد، راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.
نباید فراموش کنیم که حذف تیم های استقلال و پرسپولیس، گذشته از مسائل فنی و ابهاماتی که وجود دارد و قابل پیگیری هم است، بی ارتباط با سازمان لیگ نیست؛ زیرا سازمان لیگ فوتبال همکاری لازم را با نمایندگان کشورمان نداشت تا این دو تیم خسته و درهم ریخته در مسابقات حاضر شوند که این اتفاق می تواند روی سهمیه های ما در فصل آینده لیگ قهرمان اثرات منفی داشته باشد.
برنامه یک نفس تازه، با اجرای الهام حسینی و تهیه کنندگی فتانه سوزنده، هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
یک نفس تازه