یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

کسب مقام پنجم جهان توسط سابریست های ایران

برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 23 اردیبهشت، ضمن مرور مهمترین اخبار و رویدادهای ورزشی دیروز و امروز، بخشی از صحبت های غیاثی، سخنگوی فدراسیون دو و میدانی، درباره آسیب دیدگی پرتابگر تیم ملی را ارائه کرد.

1398/02/23
15:51

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات جام جهانی شمشیربازی در اسپانیا برگزار شد. در بخش تیمی اسلحه سابر روز گذشته به رقابت پرداختیم. تیم ما در بخش تیمی سعی می کند که سهمیه المپیک 2020 توکیو را کسب کند. محمد رهبری، علی پاکدامن، مجتبی عابدینی و محمد فتوحی در این دوره از مسابقات حاضر شدند و به مقام پنجمی بسنده کردند. تیم ایران ابتدا آمریکا را با نتیجه 45 بر 38 شکست داد؛ سپس برابر فرانسه قرار گرفت که با نتیجه 45 بر 40 به برتری رسید و مقام پنجم را کسب کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان مسابقات جهانی اسپانیا، محمد رهبری در مکان بیست و هفتم جهان جای گرفت، علی پاک‌دامن در مکان سی و هشتم، مجتبی عابدینی در مکان هفتاد و دوم و محمد فتوحی در مکان هفتاد و پنجم جای گرفته و به کار خود در این جام، پایان دادند.
غیاثی، سخنگوی فدراسیون دو و میدانی، در خصوص حواشی ایجاد شده برای پرتابگر تیم ملی، اظهار کرد: رسولی که از ورزشکاران جوان ما است در قهرمانی جوانان آسیا از طرف کنفدراسیون آسیا به عنوان پدیده انتخاب شد و زیر نظر فدراسیون دو و میدانی و سپهرزاد، مربی خوبشان در حال تمرین بود. در 2،3 ماه گذشته وی در تمریناتی که در شهر خود انجام می داد، آسیب دیدگی شدیدی پیدا کرد و دیسک کمرش بیرون زد. اکنون او باید زیرنظر پزشک متخصص باشد تا انشالله بتواند زندگی عادی خود را بدست بیاورد.
با توجه به صدمه ای که به این ورزشکار رسیده، یک مقدار دچار ناراحتی شده است. امیدواریم که بتوانیم به طریقی روحیه وی را بدست بیاوریم تا انشالله مجدداً به ورزش بازگردد. با توجه به اینکه رسولی در استان مرکزی زندگی می کند باید برای مداوا به تهران بیاید و زیرنظر پزشک فدراسیون، دکتر اردیبهشت که یکی از بهترین ارتوپدهای ایران است، تحت درمان قرار بگیرد.
برنامه یک نفس تازه، با اجرای مرادی، هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
یک نفس تازه