یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

کنفرانس خبری برانکو و سیدجلال حسینی پیش از بازی با السد


برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 30 اردیبهشت، بخشی از گفتگوی سرمربی تیم پرسپولیس و کاپیتان این تیم در کنفرانس خبری قبل از دیدار با السد را ارائه کرد.

1398/02/30
12:53


به گزارش رادیو ورزش؛ تیم فوتبال پرسپولیس و السد امشب ساعت 21:00 به مصاف هم می روند.
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در کنفرانس خبری پیش از بازی اظهار کرد: اگر ما بازی قبل را در تاشکند مساوی می کردیم، بازی امروز می توانست برای صعودمان سرنوشت ساز باشد. به جرأت می توانم بگویم که داورها 6 امتیاز از ما گرفتند. السد تیم بسیار مؤثری است. این تیم از تیم ملی قطر بهتر است. 8 ملی پوش دارد که بعضی از آنها حتی در تیم السد ذخیره هستند. در کنار آنها ملی پوش الجزایر و ملی پوش کره حضور دارند. درباره گابی و ژاوی هم که اصلاً نیاز به توضیح نیست و جمعاً بیش از 200 بازی در تیم ملی اسپانیا دارند.
طبیعی است که کیفیت داشته باشند. کار ساده نخواهد بود؛ اما ما همه تلاشمان را می کنیم که بازی را ببریم. این وظیفه ای است که در قبال هواداران و خودمان داریم. 4 یا 5 روز یک بازی داشتیم و در کنار آن یک روز رفت و برگشت در سفر، همه خستگی عارض می کرد.
سید جلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس، بیان کرد: ما چند بازی با السد انجام داده ایم. چه در قطر و چه در ایران هیچ وقت در فکر این نبودیم که قرار است با چه تیمی بازی کنیم. با شرایطی بازی کردیم که برنده میدان باشیم. چند بار موفق شدیم و چند مرتبه شکست خوردیم؛ فردا نیز همینطور خواهد بود. به نظرم السد یکی از تیم های کاملاً حرفه ای است و از تیم ملی کشورشان هم قویتر است.
برنامه یک نفس تازه، امروز با اجرای مرادی روی آنتن رفت. این برنامه هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
یک نفس تازه