یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

ابراز تأسف تاج از اتفاقات فینال جام حذفی در اهواز


برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 20 خرداد، بخشی از صحبت های تاج، ریاست فدراسیون فوتبال در کنفرانس خبری روز گذشته را ارائه کرد.

1398/03/20
14:15


به گزارش رادیو ورزش؛ تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، در کنفرانس خبری نسبت به اتفاقات رخ داده در فینال جام حذفی واکنش داد و گفت: ما نباید راضی شویم مردمی که می آیند از فوتبال لذت ببرند، تلخ کامی نصیبشان شود و دچار اشکالات جدی شوند.
وی، در خصوص انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کشور بیان کرد: ما امروز در کشورمان یک سری مشکلات داریم که حتی آوردن یک قطعه توسط یک کارخانه هم با سختی انجام می شود. در این شرایط آوردن سرمربی در حد ویلموتس کار بسیار درستی است. همه برای حضور ایشان کمک کردند.
تاج، در پاسخ به این سوال که برنامه های سازمان اقتصادی فوتبال چیست و این سازمان چطور می تواند بخش عمده ای از مشکلات مالی فوتبال ملی را حل کند، اظهار داشت: تا لیگ آینده حتماً این سازمان شکل خواهد گرفت. جایی مستقل از فدراسیون فوتبال برای آن تهیه کرده ایم. کارهایی که این سازمان انجام بدهد، انتقال پول بلوکه شده، تبلیغات محیطی و کار اسپانسری تیم های ملی و لیگ است.
رئیس فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: فرهاد مجیدی به نیمکت تیم امید نزدیک شده است و احتمالاً سکان هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.
برنامه یک نفس تازه، امروز با اجرای مرادی روی آنتن رفت. این برنامه هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه