یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به نامه فسخ قرارداد برانکو


برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 27 خرداد، در گزارشی با عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، درباره نامه فسخ قرارداد برانکو گفتگو کرد.

1398/03/27
11:08


به گزارش رادیو ورزش؛ برانکو با الاهلی عربستان توافق کرده است؛ اما مدیران پرسپولیس هنوز به حضورش در ایران خوش بین هستند. مدیران این تیم همچنان تأکید دارند که برانکو گزینه اول و آخر آنها برای نشستن روی نیمکت این تیم در لیگ نوزدهم است؛ اما هنوز سرمربی پرسپولیس پاسخ روشنی به ابهاماتی که در روزهای اخیر اتفاق افتاده، نداده است.
عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، در ارتباط با نامه فسخ قرارداد برانکو اظهار کرد: نامه ای از سوی برانکو به دست ما رسید؛ ما هم ضمن تشکر از زحمات وی گفتیم شما خدمات زیادی برای باشگاه ارائه کرده اید. باشگاه همچنان براساس قراردادی که رسماً با شما داریم، خواستار ادامه همکاری است و به چیزی غیر از این موضوع فکر نمی کند.
وی، در پاسخ به این سوال که آیا در قرارداد بندی وجود دارد که برانکو در هر صورتی می تواند فسخ یک طرفه داشته باشد، بیان کرد: خیر؛ به هیچ وجه چنین بندی وجود ندارد.
ما یک موضوع رسمی با برانکو داریم و آن آخرین نامه ای است که وکیل وی برای ما زده بود و تا 18 ژوئن به ما فرصت داده بود. پول خودش و دستیاران، پیش پرداخت و مطالبات همه چیز آماده است. ارز هم تهیه شده است.
عرب، نیز در پاسخ به این پرسش که برانکو چه زمانی بازمی گردد، گفت: طبق توافقی که داشتیم، بلیط برگشت را برای تاریخ 5 تیر گرفته ایم.
برنامه یک نفس تازه، امروز با اجرای مرادی روی آنتن رفت. این برنامه هر روز ساعت 6:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه