صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

مهدی: ورزشگاه خوب برای برگزاری سوپرجام نداریم

برنامه صبح و ورزش امروز(8آبان) در مصاحبه با سرپرست كمیته مسابقات سازمان لیگ به موضوع انتخاب ورزشگاه باهنر كرمان برای برگزاری مسابقه سوپرجام پرداخت.

1401/08/08
08:11

سهیل مهدی سرپرست كمیته مسابقات سازمان لیگ در گفتگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش در خصوص مكان برگزاری مسابقه سوپرجام اظهار كرد: روزهای محدودی برای انتخاب داشتیم. به دلیل فشردگی برنامه باید تغییراتی انجام می‌دادیم. پانزده روز پیش به این نتیجه رسیدیم.

مهدی بیان كرد: این تصمیم كه مسابقات بدون تماشاگر باشد هفتگی اعلام می‌شود.

وی در خصوص انتخاب ورزشگاه باهنر كرمان تصریح كرد: تصمیم بر این شد شهر ثالث انتخاب شود. تبریز و اصفهان اولویت اول ما بود، اما زمین چمن نقش جهان مناسب نبود و شرایط فراهم نشد. در نهایت با همكاری وزارت كشور كرمان انتخاب شد.

مهدی درباره نارضایتی تیم‌ها گفت: در مورد كیفیت زمین چمن نارضایتی بود كه قول دادند شرایط را مساعد كنند. مشكل هتل نیز حل شد.

وی درباره چرایی انتخاب كرمان با وجود چمن مشكل‌دار افزود: در ورزشگاه امام رضا(ع) به دلیل اتفاقی كه در آخرین بازی افتاد جمع بندی شد كه نمی‌توان در آنجا مسابقه را برگزار كرد. نساجی حاضر نبود در آزادی بازی كند و ورزشگاه وطنی هم آمادگی و تجهیزات لازم را نداشت.

مهدی در پایان گفت: مشكل اولیه این است كه ورزشگاه خوب در ایران برای سوپرجام نداریم. حقیقت این است اصلا زیرساخت مناسب برای مسابقات فوتبال نداریم و زمین‌های موجود به شدت ضعیف و غیرقابل استفاده است.

برنامه صبح و ورزش هر روز ساعت 6:45 تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش