صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

رجبی: احتیاط دارد فوتبال ما را فلج می‌كند

صبح و ورزش امروز(11آبان) با رجبی پیشكسوت استقلال درباره بازی سوپرجام گفتگو كرد.

1401/08/11
09:04

رضا رجبی پیشكسوت باشگاه استقلال در گفتگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش در خصوص بازی سوپرجام اظهار كرد: استقلال تا اینجای كار تیم قابل قبولی از نظر نتیجه بود، اما آنچه به عنوان هوادار توقع داریم نبود. استقلال باید موقعیت گل بیشتری ایجاد می‌كرد. نوسان زیادی مخصوصا در چهل متر جلو داشته است. امیدوارم موقعیت گل بیشتری ایجاد كند.

رجبی بیان كرد: آنچه مهم است تحرك و جابجایی و حركات دوتایی و تركیبی و شوت‌زنی است. این‌ها مسائلی است كه هیجان ایجاد می‌كند. استقلال پتانسیل این را دارد.

وی در خصوص نساجی مازندران گفت: بازی سوپرجام فرق می‌كند. برای هر باشگاه گرفتن جام خیلی مهم است چون هم ویترین باشگاه است و هم هواداران را خوشحال می‌كند. رضا حدادیان بسیار از باشگاه نساجی حمایت می‌كند و امیدوارم موفق باشند. در بازی امروز اگر استقلال و نساجی از پیله احتیاط بیرون بیایند بازی تاكتیكی خوبی خواهیم دید. نساجی هم خوب گل می‌زند و هم خوب گل می‌خورد چون بسته بازی نمی‌كند.

این پیشكسوت فوتبال تصریح كرد: توصیه می‌كنم بازی محتاطانه را كنار بگذارند. بازی های ماندگاری داریم كه هنوز دیدنی هستند، مثل بازی ایران و كره جنوبی و یا بازی استرالیا. من در بازی های لیگ بازی واقعا خوابم برد. احتیاط دارد فوتبال ما را فلج می‌كند. امیدوارم بازی با گل و شوت بسیار ببینیم.

صبح و ورزش هر روز ساعت 6:45 تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/دسترسی سریع
صبح و ورزش