صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

درخشان: مشكلات باید در داخل خانواده پرسپولیس حل شود

كارشناس و مربی فوتبال گفت: مشكلات باید هر چه زودتر در خانواده پرسپولیس حل شود و به فكر بازی‌های سخت پیش رو باشند.

1402/08/24
12:10

حمید درخشان كارشناس و مربی فوتبال در گفت‌وگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش درباره عملكرد تیم نوجوانان بیان كرد: به تمام بچه‌ها و حسین عبدی خدا قوت می‌گویم. در این 3 سال با برنامه‌ریزی خوبی كه داشتند، توانستند به فوتبال ما كمك كنند. این نوجوانان سرمایه‌های ما هستند و برای آینده تیم ملی ذخیره می‌شوند. بایدشرایط را طوری ببینیم كه پله‌پله بالاتر بروند و فوتبال ما را به رخ جهان بكشند.

وی ادامه داد: بچه‌ها به بلوغ تاكتیكی رسیدند. اما بحث كنترل احساسی بچه‌هاست. در این شرایط سنی تصمیمات احساسی می‌گیرند كه فكر می‌كنند درست است. باید كنترل مسئله روحی و روانی و احساسی از طرف كادر فنی انجام شود. بچه‌ها كم تجربه‌اند و همین باعث شد كه در دقایق پایانی بازی با انگلیس را بازنده باشیم.

درخشان در مورد تیم ملی بزرگسالان اظهار كرد: تیم خوبی داریم. تركیبی از جوان‌ها و با تجربه‌ها است. بازی‌های مقدماتی جام جهانی هماهنگی خوبی برای تیم ملی است، تا برای جام ملت‌ها آماده شوند. برنامه‌ریزی و تاكتیك از همین جا باید شكل بگیرد تا بتوانیم با آمادگی كامل به مراحل بعدی برسیم.

درخشان در مورد مشكلات تیم پرسپولیس گفت: مسئله خود پرسپولیس است و مشكلات باید در خانواده پرسپولیس حل شود. مشكلاتی كه به راحتی قابل حل است ولی باعث افت تیم و ناراحتی هواداران شده است.جدال نامحسوس بین كادر فنی و مدیریت پرسپولیس 4 هفته است كه در روند كار بازیكنان و نوع بازی آنها تاثیر گذاشته است. باید زودتر مشكلات در داخل كادر حل شود، زیرا بازی‌های سختی را در پیش دارند تا بتواند این بازی‌های سخت را با موفقیت انجام دهند.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش