صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

درخشان: امتیاز گرفتن پرسپولیس از النصر دور از دسترس نیست

یك كارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و گرفتن امتیاز از النصر با وجود ستاره‌هایی كه دارد دور از دسترس نیست.

1402/09/06
16:27

حمید درخشان، كارشناس و مربی فوتبال در گفت‌وگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش در مورد بازی حساس پرسپولیس و النصر بیان كرد: پرسپولیس باید اشكالات هفته‌های گذشته را فراموش كند و با تمركز بازی خوبی را ارائه دهد تا بتواند به دور بعد صعود كند.

وی ادامه داد: تجربه بازی قبلی خیلی به پرسپولیس كمك می‌كند. زیرا الان شناخت خوبی نسبت به تیم حریف دارد. بازی در خانه حریف بسیار سخت است ولی پرسپولیس هم تیم بزرگی است، كه با یك تاكتیك خوب موفق خواهد بود.

درخشان گفت: گرفتن امتیاز از النصر دور از دسترس نیست. پرسپولیس همیشه مسابقات خارج از خانه را بسیار خوب بازی می‌كند.النصر بازیكنان خیلی خوب و ستاره‌ای دارد، ولی جلوی الدحیل و دیگر تیم‌ها گل خورده و ما هم با توانایی‌هایی كه داریم می‌توانیم، برنده بازی باشیم.

وی افزود: نكته كلیدی این است كه خط دفاعی باید هوشیارانه عمل كند و هافبك‌های ما اجازه بازی‌سازی به آنها را ندهند و خط حمله آنها را كنترل كنند. اگر فكر كنیم كه تیم النصر نیازی به برد ندارد خودمان با زنده خواهیم بود.

درخشان در مورد بازی امروز سپاهان با نیروی هوایی عراق گفت: برای سپاهان آرزوی موفقیت می‌كنم. برای سپاهان بسیار دشوار است كه در خانه خودش با تماشاچی‌های خودش بازی نمی‌كند. تیم بسیار خوب و توانمندی است، تیم‌های عراقی فیزیكی و دونده هستند، ولی سپاهان هم مهره‌های خوبی دارد. امیدوارم شاهد موفقیت هر دو تا نماینده كشورمان باشیم.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 06:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش