صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

اهم برنامه های سازمان بسیج ورزشکاران در هفته بسیج


برنامه "صبح و ورزش" یکشنبه 5 آذر، با سردار آذرنوش، رئیس بسیج ورزشکاران کشور، در ارتباط با برنامه های هفته بسیج به گفتگو پرداخت.

1396/09/05
10:46


به گزارش رادیو ورزش؛ سردار آذرنوش، رئیس بسیج ورزشکاران کشور، اهم برنامه های بسیج ورزشکاران را بدین صورت شرح داد: در هفته بسیج در سطح کشور هم در موضوع برگزاری برنامه های ورزشی اعم از مباحث همگانی، پیاده روی، کوهپیمایی و برگزاری رقابتهای قهرمانی امسال بسیجیان بسیار فعال بودند و برنامه های خوبی را اجرا کردند. بخشی از برنامه های تربیت بدنی بسیج هم با توجه به زمان محدود به بعد از هفته تربیت بدنی موکول شده است.
وی، به برنامه هایی که در دست اقدام است اشاره کرد و گفت: هفته آینده در اصفهان همایش اقتدار رزمی کاران بانوان بسیج را خواهیم داشت. چهارشنبه هفته جاری قهرمانان ورزشی فدراسیون های مختلف را به جبهه های جنوب اعزام می کنیم که هر ساله این برنامه را در اواخر سال انجام می دادیم؛ اما امسال با همکاری وزارت ورزش قرار شد در هفته بسیج انجام شود. مجموعه برنامه هایی که پیش بینی کرده ایم، هم از لحاظ ورزشی و هم از لحاظ مباحث فرهنگی به رشد جامعه ورزش کمک می کند.
اکنون حدود 350 پایگاه استعدادیابی در سطح کشور در رشته های مختلف فعالیت می کنند. ما در این هفته یادواره های شهدای ورزشکار را در استان ها و شهرستان ها داشتیم.
سردار آذرنوش، در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان ها، نهادها، ارگان ها و شهرداری ها در حوزه ورزش بسیجیان تعامل لازم را با شما دارند، بیان کرد: بله؛ خوشبختانه ما در وزارت ورزش، فدراسیون ها و اداره کل ها بسیج داریم و تعامل خوبی وجود دارد. در چند سالی که بنده در این بخش خدمتگزار هستم، هیچ مشکل وجود نداشته و اکنون در بالاترین سطح همکاری قرار داریم.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای حافظ کاظم زاده و کارشناسی شهاب قاسمی، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش